کتاب

کتاب هایم را برای مبادله کجا ببرم؟

روزنامه شهروند - یاسر نوروزی: در یکی از روز های شلوغ پایتخت از فروشگاه بزرگ کامپیوتری حواشی چهارراه ولیعصر (عج) بیرون آمدم و دیواره ای دیدم منقش به عطف های کتاب؛ سردر آن نوشته بود مرکز تبادل کتاب. پیش تر اخبارش را شنیده بودم و کارشان را می دانستم، اما این...

3 شهریور 1399

کرونا و بازار داغ عنبرالنسا!

روزنامه شهروند -پریسا اسلام زاده: بازار دارو های گیاهی غیر مرتبط با بیماری کرونا در تهران داغ شده است. این روز ها ویدیو های زیادی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده که سیر و زنجبیل و مرکبات را به عنوان دارو های پیشگیری کننده از کرونا معرفی می کند.

3 شهریور 1399

روایت طحان نظیف از جلسه قالیباف با شورای نگهبان

هادی طحان نظیف در صفحه شخصی خود در اینستاگرام روایتی از جاسه رئیس مجلس با اعضای شورای نگهبان منتشر نموده است.

22 مرداد 1399

خبرنگاران معسومیت؛ گزارشی سرگرم کننده از آنچه با کلمات قابل اندازه گیری نیست

تهران- خبرنگاران- آخرین اثر مصطفی مستور به نام معسومیت، بیشتر از آنکه داستان باشد گزارشی به نظر می رسد از دغدغه های ذهنی نویسنده که قابل بیان یا اندازه گیری با کلمات نیستند.

22 مرداد 1399

قضات سراسر کشور به سامانه ملی قوانین و مقررات کشور وصل شدند

رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه از فراهم شدن دسترسی قضات سراسر کشور به تمام قوانین و مقررات به صورت تنقیح شده خبر داد.

18 مرداد 1399

خشم آمریکا از سخنان ترامپ ، این یک روز عظیم برای جورج فلوید است

دانلد ترامپ از کاهش 1.4 درصدی نرخ بیکاری و ایجاد 2.5 میلیون شغل در یک ماه اخیر نهایت بهره را برد و در یک سخنرانی یک سویه در کاخ سفید مدعی شد این یک روز عظیم برای جورج فلوید است.

17 مرداد 1399

کیه لینی: در آستانه پیوستن به رئال مادرید و منچسترسیتی بودم

مدافع تیم فوتبال یوونتوس فاش کرد در مقطعی از دوران حرفه ای اش در آستانه ترک راه راه پوشان تورین بوده است.

15 مرداد 1399

لیست 5 کتاب دلخراش که باعث می شوند هر بار با خواندن آن ها گریه کنید

کتاب ها سرزمین تجربه های خوشایند و ناخوشایند هستند. ما می توانیم چنان در دنیای داستان ها غرق شویم که با خنده شخصیت های اصلی بخندیم و با غم آن ها قطره قطره اشک بریزیم؛ اما روایت بعضی از داستان ها کمتر خرسند کننده است و نویسنده به عنوان راوی غم از حادثه ای...

8 مرداد 1399

تبدیل دست نوشته به فایل نوشتاری با گوگل لنز

تمام این ویژگی ها در سراسر دستگاه های اپل نظیر آیفون 11 و آیپد پرو، از طریق برنامک گوگل برای سیستم عامل اپل، و در دستگاه های اندرویدی از طریق برنامک گوگل لنز قابل دسترسی است.

18 تیر 1399

انتشار نسخه صوتی هری پاتر و سنگ جادو با صدای دیوید بکهام

به گزارش هالیوود ریپورتر، کمپانی ویزاردینگ ورلد جی کی رولینگ و سرویس پخش آنلاین اسپاتیفای در طرحی جدید با تهیه یک نسخه صوتی از رمان هری پاتر و سنگ جادو، خاطرات روزهای اوج مجموعه هری پاتر را زنده می کنند.

14 تیر 1399

لاله های روستای کندر ، نشاط گل ها در دامان طبیعت زیبای البرز

کندر منطقه ای زیبا در ارتفاعات البرز جنوبی در این روزهای بهاری تاچشم کار می نماید کوه به صفای نشاط دشت هایش نشسته و گل های رنگارنگ جلوه های زیبا از شاهکار خالق طبیعت و کوشش دوستداران طبیعت به نمایش گذاشته است.

10 تیر 1399

معرفی تعدادی از روش های مقابله با ترس از پرواز

اغلب مردم عاشق سفر و دیدن مکان های جدید هستند؛ اما بخشی از سفر برای همه جالب و مفرح نیست: پرواز کردن. برای برخی، پرواز با هواپیما به لطف بلیط های گران قیمت، تاخیر در پرواز و گم شدن چمدان ها، یک دردسر همیشگی است. اما برای برخی دیگر از گردشگران، پرواز کردن...

27 خرداد 1399

اخطار دادستان کل نیویورک به مشابه آمریکایی تبریزیان

دادستان کل نیویورک به یک روحانی مسیحی آوانجلیکن که اعلام داشته بود از طریق یک نوع آب نقره می تواند بیماران متبلا به کرونا را درمان کند، اخطار داد.

7 اردیبهشت 1399

اولین جشنواره مجازی ادبی، هنری و فرهنگی در خانه

خبرنگاران/یزد موسسه فرهنگی ادبی یادداشت نو میزبان برگزاری جشنواره مجازی در خانه برای شهروندان استان یزد با هدف تقویت ماندن در خانه شد.

4 فروردین 1399

همکاری با نشریه انجمن علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

فصلنامه دیده بان - نشریه انجمن علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران - از علاقه مندان دعوت نموده تا مطالب خود را برای چاپ در این نشریه ارسال نمایند.

1 فروردین 1399

کتاب ها جای ماشین ها را در پارکینگ گرفتند

شهروند محله تاکسیرانی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین نوجوان و جوانان پارکینگ خانه اش را تبدیل به کتابخانه محله نموده است.

21 اسفند 1398

سونی شبیه به هیچ کس

در سال 1980 زمانی که صنایع الکترونیک به دلیل رکود اقتصاد جهانی در شرایطی سخت قرار داشتند، عده ای معتقد بودند که ستاره اقبال سونی در حال افول است، اما نوریو اوهگا، مدیر جدید سونی به جای عقب نشینی، راه کوشش برای پیشروی را با عرضه قالب جدید برای سی دی دنبال...

15 اسفند 1398

کتابخانه های معروف جهان کجا هستند؟

فضای بی نظیر کتابخانه در سراسر دنیا طوری طراحی شده اند که ولع کتابخواندن را افزایش دهند...

9 اسفند 1398

مجموعه کتاب های فرزندان روح الله رونمایی شد

خبرنگاران/قم مجموعه کتاب های فرزندان روح الله با حضور خانواده شهدای تیپ زینبیون در مجتمع ناشران رونمایی شد.

2 اسفند 1398

آموزش ساخت جزیره در آشپزخانه

جزیره نمونه ای از المان های مدرن می باشد امروزه در طراحی بیش تر آشپزخانه ها از جزیره استفاده می گردد. جزیره نمونه ای از المان های کاربردی شناخته می گردد. برای مثال می تواند فضای اضافه برای انجام کارهای روزانه را فراهم کند. هم چنین می توان از آن برای صرف...

6 بهمن 1398
تعداد: (22)