اخبار سیاسی

بیش از 78 میلیون ایرانی از اینترنت استفاده می نمایند

آخرین گزارش رگولاتوری از شرایط اینترنت کشور از نفوذ 94 درصدی اینترنت حکایت دارد به نحوی که بالغ بر 83 درصد مردم کاربر اینترنت موبایل هستند و نفوذ اینترنت ثابت خانگی به 11 درصد رسیده است.

4 مهر 1399

فدراسیون ها بر اساس عملکرد بودجه دریافت خواهند کرد

به گزارش خبرنگاران، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون والیبال به صورت آنلاین به ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان شروع شد.

2 مهر 1399

جنجال درباره اقدام وزارت امنیت داخلی آمریکا علیه خبرنگارانی که اعتراضات را پوشش می دهند

وزارت امنیت داخلی آمریکا روز جمعه از توقف گردآوری گزارش های اطلاعاتی خبرنگاران درباره اعتراضات پورتلند خبر داده است.

1 مهر 1399

اخطار دوم به اپراتورهای گران فروش اینترنت ارسال شد

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به فرایند رسیدگی به پفراینده گران فروشی بسته های اینترنت توسط اپراتورها از اعلام اخطار دوم به آن ها اطلاع داد.

30 شهریور 1399

افشاگری معاون رئیس شورای حاکمیتی سودان درباره توطئه ترورش

معاون رئیس شورای حاکمیتی سودان، طرف هایی که نام آنها را ذکر نکرد، به تهدید کردن خود و خط و نشان کشیدن برای قتلش متهم کرد.

29 شهریور 1399

دلیل مخالفت با طرح توزیع قیر رایگان چیست؟

به گزارش خبرنگاران، بعضی به توریع رانت 600 میلیون دلاری اشاره می نمایند، بعضی به قاچاق 5 میلیون تن قیر رایگان به خارج از کشور و عدم استفاده از آن در طرح های عمرانی. اما این همه دلیل مخالفت با این طرح نیست. این طرح هم در میان نمایندگان مجلس فساد ایجاد می نماید...

25 شهریور 1399

سازمان جهانی بهداشت ادعاهای پامپئو را رد کرد

مدیر کل سازمان جهانی بهداشت روز پنجشنبه ادعاهای وزیر خارجه آمریکا که استقلال این سازمان را زیر سٔئوال برده بود رد کرد.

25 شهریور 1399

شرایط توسعه فناوری اطلاعات در استان ها

آنالیز شاخص توسعه فناوری اطلاعات در کشور، نشان از وجود شکاف دیجیتالی در استان های مختلف دارد. به نحوی که شرایط توسعه یافتگی تهران در فناوری اطلاعات مطلوب و سیستان و بلوچستان وضع خوبی ندارد.

19 شهریور 1399

وزیر خارجه فرانسه در خصوص شرایط لبنان ابراز نگرانی کرد

وزیر خارجه فرانسه در انتها سفر دو روزه خود به لبنان، از شرایط این کشور ابراز نگرانی کرد و مدعی شد که لبنان در لبه پرتگاه است.

18 شهریور 1399

قرار نیست آشوراده مشابه کیش گردد

ایرنا/ براساس سخنان مدیرعامل سازمان همیاری و شهرداری استان گلستان، قرار نیست آشوراده مشابه کیش گردد.

17 شهریور 1399

روزشمار 40روز اعتراض در آمریکا؛ از روز قتل تا روز استقلال

اعتراضات گسترده مردم آمریکا علیه نژادپرستی، علاوه بر آنکه بزرگترین اعتراضات ضدنژادپرستی نیم قرن اخیر بود، اتفاقات قابل تأملی را در تاریخ این کشور ثبت کرد.

15 شهریور 1399

اشاره مقام کاخ سفید به حمایت آمریکا از هند در تنش با چین

رئیس دفتر کارکنان کاخ سفید در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی به حمایت ایالات متحده از هند در صورت درگیری محتمل این کشور با چین اشاره نمود.

14 شهریور 1399

رحمانی فضلی: نظارت بر زنجیره فراوری و عرضه کالا جدی دنبال می گردد

وزیر کشور با تاکید بر ضعف نظارت بر قیمت ها گفت: مقرر شد توزیع کالا های اساسی، خود کالا از منظر بخش کلان تا خرد، زنجیره فراوری و عرضه کالا مورد نظارت جدی قرار گیرد.

13 شهریور 1399

وزیر خارجه پاکستان: عناصری برای تخریب فرایند صلح افغانستان تلاش می کنند

وزیر خارجه پاکستان در دیدار با نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان گفت که عناصری برای تخریب فرایند صلح افغانستان در حال تلاش هستند.

7 شهریور 1399

پیچیدگی اقتصادی و راستا توسعه

به منظور آشنایی هرچه بیشتر علاقه مندان با مفاهیم اقتصادی و به کارگیری صحیح این موارد در تحلیل های اقتصادی، ایده تهیه و ارائه بروشورهایی با عنوان اقتصاد به زبان ساده در معاونت اقتصادی اتاق ایران مطرح شده و توسط مرکز پژوهش های اتاق ایران به اجرا درآمده...

6 شهریور 1399

توصیه یک مقام اروپایی، در خانه هم ماسک بزنید

همزمان با به صدا درآمدن زنگ هشدار شیوع موج دوم کرونا در اروپا، مقامات بر ضرورت استفاده بیش از پیش از ماسک بویژه در اماکن عمومی اعم از مراکز خرید، بانک ها، اغذیه فروشی ها و سوپرمارکت ها تاکید دارند. یک مقام اروپایی می گوید حتی در خانه ماسک بهره ببرید.

6 شهریور 1399

تفکر غرب گرا مانع از کسب صندلی ممتاز ایران در دیپلماسی علمی شده است

یک کارشناس امور بین الملل گفت: راهنمایی کار را در دیپلماسی علمی افراد غرب زده برعهده داشته اند و این امر باعث شده نتوانیم صندلی ممتاز خود را در این عرصه محقق کنیم.

2 شهریور 1399

کفاشیان: بازنشسته ام، نباید به ویلموتس پول زور بدهیم

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال گفت: الان 65 سالم است و طبق اساسنامه نمی توانم در دور بعد کاندیدا شوم اما از قبل در هیات رئیسه بوده ام و بقیه هم تقریبا شرایطی مثل من دارند.

30 مرداد 1399

تصویب اولین قطعنامه ضد ایرانی در شورای حکام

شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی اولین قطعنامه ضد ایرانی از سال 2012 را به بهانه عدم همکاری تهران با تحقیقات آژانس، تصویب کرد.

27 مرداد 1399

براون: روزهای فوق العاده ای را در ایران گذراندم، چیزی جز سیاست مردم را نمی ترساند

ملی پوش پیشین بسکتبال ژاپن گفت: زمانی که در ایران بودم، متوجه شدم که چیزی جز سیاست مردم را نمی ترساند و روزهای فوق العاده ای را در ایران گذراندم.

26 مرداد 1399
تعداد: (141)