محمودزاده: واحد های مسکن ملی بیمه می شوند، 30 درصد نقد و بقیه اقساطی

به گزارش سفر به مالزی، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: بیمه واحد های مسکونی طرح اقدام ملی مسکن رویکرد مثبتی در ارتقای کیفیت صنعت ساختمان و اطمینان متقاضیان و بهره برداران برای آینده این واحدهاست.

محمودزاده: واحد های مسکن ملی بیمه می شوند، 30 درصد نقد و بقیه اقساطی

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در بیان جزئیات تفاهم نامه همکاری وزارت راه و شهرسازی با بیمه البرز به منظور بیمه ساختمانی پروژه های طرح اقدام ملی مسکن را گفت و گفت: انعقاد تفاهم نامه وزارت راه و شهرسازی با شرکت بیمه البرز با هدف ورود صنعت بیمه به صنعت ساختمان به منظور ایجاد کیفیت در ساختمان ها به امضا رسید.

معاون مسکن و ساختمان ادامه داد: این تفاهم نامه با این هدف به امضا رسید تا متقاضیان نسبت به کیفیت واحد های مسکن ملی، اطمینان داشته باشند و بدانند که واحدهایشان تا چند سال از نظر کیفی، بیمه شده است. در عین حال، این اطمینان برای متقاضیان ایجاد گردد که هزینه های احتمالی بعدی برای آن ها وجود ندارد.

*انعقاد قرارداد همکاری بین وزارت راه و شهرسازی و بشرکت بیمه

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نظارت مضاعف شرکت بیمه البرز در پروژه های ساختمانی طرح اقدام ملی مسکن، در مورد فرایند انتخاب شرکت بیمه گر، شرح داد: با استعلام گسترده و مذاکرات نزدیک به 8 ماه، شرکت بیمه البرز برای انعقاد تفاهم نامه همکاری بیمه پروژه های ساختمانی مسکن ملی، انتخاب شد. شرکت بیمه البرز با عدد نیم در هزار قیمت تمام شده برای برطرف عیوب اساسی و پنهان طرح اقدام ملی مسکن در همکاری با معاونت مسکن و ساختمان اقدام به بیمه واحد های مسکن ملی خواهد نمود.

وی خدمات بیمه ای واحد های مسکن ملی را شامل عیوب سازه ای، نما، تاسیسات برقی، تاسیسات مکانیکی، عایق، آسانسور و چنانچه متقاضی متمایل باشد با تخفیف های ویژه شامل بیمه های زلزله و آتش سوزی، برشمرد.

محمودزاده گفت: یکی از محاسن شرکت بیمه البرز این است که متقاضیان در بیمه واحد های ساختمانی خود 30 درصد را به شکل نقد و مابقی را در اقساط 36 ماهه پرداخت خواهند کرد که این اتفاق بزرگی در ارتقای کیفیت صنعت ساختمان و اطمینان متقاضیان و بهره برداران برای آینده این واحدهاست.

وی تاکید نمود: یکی از نکات مهمی که از این تفاهم نامه و آغاز این اقدام می توان انتظار داشت، این است که این ادبیات در صنعت ساختمان جا بیفتد که در کل کشور علاوه بر پروژه های حمایتی که دنبال می شوند، کلیه پروژه های ساختمانی به مرور وارد چرخه بیمه شده و بهره بردار و خریداران این واحد ها بتوانند نسبت به کیفیت این واحدها، اطمینان خاطر داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 955

به "محمودزاده: واحد های مسکن ملی بیمه می شوند، 30 درصد نقد و بقیه اقساطی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمودزاده: واحد های مسکن ملی بیمه می شوند، 30 درصد نقد و بقیه اقساطی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید