تقاضای نخست وزیر هند از مردم؛ کالای فراوری داخل بخرید

به گزارش سفر به مالزی، نخست وزیر هند با راه اندازی کمپینی، از مردم کشورش تقاضا کرد که برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی کالا های هندی بخرند نه کالای خارجی.

تقاضای نخست وزیر هند از مردم؛ کالای فراوری داخل بخرید

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور دهلی ما را تجربه کنید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، نارندرا مودی نخست وزیر هند از مردم کشورش خواست که با جایگزین کردن خرید کالاهای فراوری داخل از فراورینمایندگان هندی حمایت نمایند تا هند به کشوری متکی به خود تبدیل گردد.

براساس گزارش اسپوتنیک، نخست وزیر هند در ماه مه 2020 ابتکار خود موسوم به آتمانیربار بهارت یا هند متکی به خود را برای تقویت مشاغل بومی در بحبوحه همه گیری ویروس کرونا راه اندازی کرد و با ایجاد کمپین vocal for local از مردم هند کالای هندی بخرند.

مودی در سخنرانی خود در روز یک شنبه که به مناسبت انتها سال 2020 انجام شد مجددا بر طرح خرید کالاهای فراوری داخل تاکید و از مردم کشورش خواست به خاطر کشورشان در سال 2021 خرید کالاهای داخلی را به جای کالاهای خارجی در دستور کار قرار دهند.

وی با تمجید از مردم هند از آنها خواست لیستی برای خود تهیه نمایند و در آن کالاهایی که استفاده می نمایند و خارجی هستند را شناسایی و از خرید آن خودداری نمایند.

وی در ادامه اضافه کرد: بیایید جایگزینهای داخلی کالاهای خارجی را شناسایی و از دست رنج کارگران و فراورینمایندگان هندی بهره ببرید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 857

به "تقاضای نخست وزیر هند از مردم؛ کالای فراوری داخل بخرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقاضای نخست وزیر هند از مردم؛ کالای فراوری داخل بخرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید