پرونده مسکن مهر تا مرداد 1400 بسته می گردد

به گزارش سفر به مالزی، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: پروژه های مسکن مهر بلامعارض تا سرانجام دولت به اتمام می رسد و تنها 26 هزار واحد بلامعارض باقی مانده است.

پرونده مسکن مهر تا مرداد 1400 بسته می گردد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، به نقل از سازمان ملی زمین و مسکن، احمد اصغری مهرآبادی در نشست پیگیری اتمام و تحویل پروژه های مسکن مهر گفت: در شهرهای با جمعیت بیش از 25 هزار نفر از مجموع یک میلیون و 189 هزار واحد مسکن مهر یک میلیون و 88 هزار واحد به متقاضیان تحویل داده شده و تنها 26 هزار واحد بلامعارض باقی مانده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با بیان این نکته که از شروع ساخت واحدهای مسکن مهر چندین زیرمجموعه از وزارت راه و شهرسازی متولی ساخت مساکن مهر در کشور بوده اند اضافه نمود: در شهرهای با جمعیت بالای 25 هزار نفر سازمان ملی زمین و مسکن، در شهرهای با جمعیت زیر 25 هزار نفر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و در شهرهای جدید شرکت عمران شهرهای جدید مسئول ساخت و اتمام طرح مسکن مهر هستند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در مورد شرایط این واحدهای به جامانده هم گفت: این واحدها عموماً در مراحل انتهای کار هستند و تنها مواردی مثل نازک کاری و محوطه سازی آنها باقی مانده که این موارد هم تا انتها کار دولت دوازدهم به اتمام خواهد رسید.

لازم به ذکر است طی هفته گذشته تمامی ادارات کل راه و شهرسازی در نشست های جداگانه گزارشی از فرایند اتمام پروژه های مسکن مهر را به اطلاع مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و قائم مقام وزیر در طرح مسکن مهر رساندند.

خاطرنشان می گردد دولت دوازدهم 12 مرداد 1400 به کار خود انتها می دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1200

به "پرونده مسکن مهر تا مرداد 1400 بسته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده مسکن مهر تا مرداد 1400 بسته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید