نادعلی: یک فوریت استفساریه بودجه سال 1400 شهرداری تهران بررسی می شود

به گزارش سفر به مالزی، سخنگوی شورای شهر تهران از بررسی یک فوریت دو استفساریه شهردار تهران خبر داد.

نادعلی: یک فوریت استفساریه بودجه سال 1400 شهرداری تهران بررسی می شود

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری بیست و دومین جلسه شورای شهر تهران، گفت: این جلسه فردا (سه شنبه 18 آبان ماه) برگزار خواهد شد.

وی گفت: در این جلسه یک فوریت بررسی استفساریه شهرداری تهران درباره بودجه سال 1400 شهرداری تهران و سازمان ها و شرکت های تابعه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، اضافه نمود: همچنین 6 نفر از اعضای شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در کمیسیونالزام شهرداری تهران به انجام مطالعات توجیه فنی، اقتصادی زیست محیطی، فرهنگی-اجتماعی و ارائه برنامه زمان بندی برای کلیه طرح ها و پروژ های شهرداری تهران انتخاب خواهند شد.

نادعلی ادامه داد: علاوه بر انتخاب ذکر شده، دو انتخاب دیگر نیز در دستور کار جلسه فردای شوراست که یک نفر جهت عضویت برای کمیته نظارت بر حسن اجرای مصوبه ساماندهی ابزار های تبلیغات صنفی منصوب در شهر تهران و دو نفر نیز جهت عضویت در کمیته هماهنگی مدیریت بحران و واکنش اضطراری شهر تهران موضوع ماده هشتم انتخاب خواهند شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع حفظ و توسعه فضای سبز درشهر ها اشاره کرد و گفت: بر همین اساس 22 پلاک ثبتی مرتبط با قانون اصلاح لایحه قانونی حفظ و توسعه فضای سبز درشهر ها که از جلسات قبلی به این جلسه موکول شده بود، فردا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1388

به "نادعلی: یک فوریت استفساریه بودجه سال 1400 شهرداری تهران بررسی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادعلی: یک فوریت استفساریه بودجه سال 1400 شهرداری تهران بررسی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید