اخبار اقتصادی

فدراسیون ها بر اساس عملکرد بودجه دریافت خواهند کرد

به گزارش خبرنگاران، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون والیبال به صورت آنلاین به ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان شروع شد.

2 مهر 1399

واکنش کارگزار باشگاه پرسپولیس به پرداخت پول برانکو

به گزارش خبرنگاران، کارگزاری باشگاه پرسپولیس که وظیفه درآمدرایی از برند این باشگاه را دارد در خصوص پرداخت پول برانکو ایوانکوویچ بیانیه ای را صادر کرد که به شرح زیر است:

2 مهر 1399

افشاگری معاون رئیس شورای حاکمیتی سودان درباره توطئه ترورش

معاون رئیس شورای حاکمیتی سودان، طرف هایی که نام آنها را ذکر نکرد، به تهدید کردن خود و خط و نشان کشیدن برای قتلش متهم کرد.

29 شهریور 1399

خط لوله گاز روسیه قیمت گاز اروپا را کاهش می دهد

پیش بینی ها حاکی از آن است که بهره برداری از خط لوله انتقال گاز روسیه به اروپا موسوم به نورد استریم 2 قیمت گاز در اروپا را 25 درصد کاهش می دهد.

26 شهریور 1399

دلیل مخالفت با طرح توزیع قیر رایگان چیست؟

به گزارش خبرنگاران، بعضی به توریع رانت 600 میلیون دلاری اشاره می نمایند، بعضی به قاچاق 5 میلیون تن قیر رایگان به خارج از کشور و عدم استفاده از آن در طرح های عمرانی. اما این همه دلیل مخالفت با این طرح نیست. این طرح هم در میان نمایندگان مجلس فساد ایجاد می نماید...

25 شهریور 1399

نصیرزاده: کشتی را خوار نکنیم، مگر درگیری تن به تن فقط در کشتی است؟

رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی از اهالی این رشته خواست که بحث برگزاری لیگ برتر را شخصی نبینند و به جای ایجاد یأس و ناامیدی، در مورد برگزاری لیگ 99 راه چاره ارائه بدهند.

24 شهریور 1399

بیکاری 90 درصد زنان شاغل در آژانس های مسافرتی ، تیر خلاص کرونا به معیشت کارکنان صنعت گردشگری

گردشگری ایران شاید بیشترین ضرر وزیان را از شیوع کرونا دیده است؛زیرا شیوع این بیماری با تعطیلات نوروز یعنی زمانی از سال که گردشگری بالاترین رونق را در کشور دارد، همزمان شد. از سوی دیگر زمانی که برخی اتفاقات و بحران های داخلی و خارجی در نیمه دوم سال 98 باعث...

21 شهریور 1399

تست کرونای بازیکن جوان پرسپولیس مثبت شد

تست کرونای یکی از بازیکنان جوان پرسپولیس مثبت اعلام شد.

20 شهریور 1399

اولویت بندی منابع محدود حمایتی، پیش احتیاج نجات بخش های مولد از بحران کرونا

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: ارتقای تاب آوری و نجات بخش های مولد کشور در برابر تهدیدات اقتصادی ناشی از بحران کرونا، در گرو اولویت بندی یاری های حمایتی دولت و تخصیص هدفمند منابع محدود اقتصادی و اعتباری موجود است.

20 شهریور 1399

شرایط توسعه فناوری اطلاعات در استان ها

آنالیز شاخص توسعه فناوری اطلاعات در کشور، نشان از وجود شکاف دیجیتالی در استان های مختلف دارد. به نحوی که شرایط توسعه یافتگی تهران در فناوری اطلاعات مطلوب و سیستان و بلوچستان وضع خوبی ندارد.

19 شهریور 1399

وزیر خارجه فرانسه در خصوص شرایط لبنان ابراز نگرانی کرد

وزیر خارجه فرانسه در انتها سفر دو روزه خود به لبنان، از شرایط این کشور ابراز نگرانی کرد و مدعی شد که لبنان در لبه پرتگاه است.

18 شهریور 1399

نحوه تغییر شماره تلفن برای فروش سهام عدالت ، تفاوت فروش سهام در کارگزاری بانکی و غیربانکی چیست؟

به گزارش خبرنگاران، طبق آمارها حدود 18 میلیون و 300 هزار نفر از 49 میلیون نفری که سهام عدالت دارند روش مستقیم را انتخاب نموده اند. این افراد می توانند سهام خود را تا سقف 30 درصد بفروشند و ارزش سهام خود را مشاهده نمایند.

18 شهریور 1399

اعلام شرایط حضور در حج سال جاری

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، دولت عربستان شرایط حضور در حج سال جاری را بیان کرد.

16 شهریور 1399

خبرنگاران الزام عرضه کنندگان تایر ملزم به ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت

تهران- خبرنگاران- مدیرکل نظارت برکالاهای غیرفلزی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: تمام واحدهای تولیدی و واردکنندگان تایر اعم از سبک و سنگین، موظف به ثبت اطلاعات تولید، واردات و فروش در سامانه جامع تجارت هستند.

14 شهریور 1399

رحمانی فضلی: نظارت بر زنجیره فراوری و عرضه کالا جدی دنبال می گردد

وزیر کشور با تاکید بر ضعف نظارت بر قیمت ها گفت: مقرر شد توزیع کالا های اساسی، خود کالا از منظر بخش کلان تا خرد، زنجیره فراوری و عرضه کالا مورد نظارت جدی قرار گیرد.

13 شهریور 1399

سومین افزایش نرخ سود رخ داد

بانک مرکزی در اطلاعیه ای نتیجه حراج اوراق بدهی دولتی (10 تیرماه 1399) را بیان نمود که بر این اساس نرخ سود اوراق با افزایش 2 درصدی در سررسید 2ساله همراه شده است. این سومین افزایش نرخ بهره در اقتصاد ایران پس از افزایش نرخ در عملیات بازار باز و افزایش...

9 شهریور 1399

پیچیدگی اقتصادی و راستا توسعه

به منظور آشنایی هرچه بیشتر علاقه مندان با مفاهیم اقتصادی و به کارگیری صحیح این موارد در تحلیل های اقتصادی، ایده تهیه و ارائه بروشورهایی با عنوان اقتصاد به زبان ساده در معاونت اقتصادی اتاق ایران مطرح شده و توسط مرکز پژوهش های اتاق ایران به اجرا درآمده...

6 شهریور 1399

توصیه یک مقام اروپایی، در خانه هم ماسک بزنید

همزمان با به صدا درآمدن زنگ هشدار شیوع موج دوم کرونا در اروپا، مقامات بر ضرورت استفاده بیش از پیش از ماسک بویژه در اماکن عمومی اعم از مراکز خرید، بانک ها، اغذیه فروشی ها و سوپرمارکت ها تاکید دارند. یک مقام اروپایی می گوید حتی در خانه ماسک بهره ببرید.

6 شهریور 1399

عقب نشینی 10 هزار واحدی شاخص بورس، رکوردشکنی بورس متوقف شد

خبرنگاران: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران بعد از رکوردشکنی روز گذشته امروز 10 هزار و 3 واحد عقب نشینی کرد.

6 شهریور 1399

جهانگیری: ملت ایران از تحریم و کرونا سربلند بیرون آمد، گرانی هنوز برای مردم آزار دهنده است

معاون اول رئیس جمهور تاکید نمود که مجموعه ای از مدیران در سراسر کشور کوشش کردند تا مردم از نظر تامین کالاهای اساسی با مشکل روبه رو نشوند.

5 شهریور 1399
تعداد: (171)