اخبار اقتصادی

لاله های روستای کندر ، نشاط گل ها در دامان طبیعت زیبای البرز

کندر منطقه ای زیبا در ارتفاعات البرز جنوبی در این روزهای بهاری تاچشم کار می نماید کوه به صفای نشاط دشت هایش نشسته و گل های رنگارنگ جلوه های زیبا از شاهکار خالق طبیعت و کوشش دوستداران طبیعت به نمایش گذاشته است.

10 تیر 1399

نیمی از متقاضیان مسکن ملی حذف شدند ، مردم نگران مسکن نباشند

به گزارش خبرنگاران، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، درباره آخرین شرایط پالایش ثبت نام کنندگان طرح ملی مسکن گفت: تقریباً تمام استان ها غربالگری اجرا شده و علت طولانی شدن آن همزمانی با شیوع ویروس کرونا بود. اما پالایش و غربالگری واجدان شرایط به اتمام رسیده...

8 تیر 1399

واعظی: در شرایط امروز، ملت انشقاق و چنددستگی را از مسئولان و جناح ها نمی پذیرد

واعظی گفت: رمضان فرصتی مغتنم برای همبستگی امت اسلامی و توسعه همکاری ها برای غلبه بر دشمن مشترک این روزهای بشریت، یعنی ویروس کروناست.

4 تیر 1399

نمایشگاه آثار برگزیده موشن گرافیک ایران در شیراز برگزار می گردد

نمایشگاه آثار برگزیده طراحان موشن گرافیک ایران از 21 تا 23 مهرماه در شیراز برگزار می گردد.

31 خرداد 1399

برحذرداشتن وزارت میراث فرهنگی از نگاه کاسب کارانه به بعضی آثار تاریخی

خبرنگاران/سمنان استاندار سمنان بر ضرورت دوری جستن وزارت میراث فرهنگی از آنچه نگاه کاسب کارانه به بعضی آثار تاریخی می خواند تاکید نمود و گفت: اجاره بهای بالا و مقررات دست و پاگیر مانع جذب سرمایه گذاری در این بناهای تاریخی شده است.

28 خرداد 1399

برای حل اختلاف خود با سازمان مالیاتی بدانید

با آنالیز لایحه مالیات بر ارزش افزوده و تصویب ماده 64 این لایحه سازوکار برخورد با قضات متخلف در هیات حل اختلاف مالیاتی مشخص شد و با تصویب ماده 60 این لایحه نیز، مرجع رسیدگی به کلیه اختلافات مالیاتی، هیأت حل اختلاف مالیاتی شد که در گذشته این وظیفه در قانون...

28 خرداد 1399

وام کرونایی زنان سرپرست خانوار افزایش یافت

میرزایی از افزایش وام کرونایی زنان سرپرست خانوار خبر داد.

26 خرداد 1399

آمار مخارج هلال احمر در بحث کووید19 را اعلام می کنم، مردم باید بدانند به کجا کمک کردند

رئیس جمعیت هلال احمر گفت : تمام آمار و اطلاعات را اعلام خواهم کرد تا مردم بدانند پول هایشان در کجا خرج شده است تا به سازمان های مردم نهاد اعتماد کنند.

25 خرداد 1399

مفهوم رنگ در ملل مختلف

معنی رنگ در ملل مختلف چیست؟تا به امروز از خودتان پرسیده اید که رنگ ها چه معنایی دارند؟ هر چند که به طور کلی رنگ ها معنی یکسانی در هنر دارند اما در جوامع مختلف این گونه نیست. معنی و مفهوم رنگ در ملل مختلف با یکدیگر متفاوت است. گردشگران با ورود با کشورهای...

24 خرداد 1399

افزایش خشونت علیه زنان در قرنطینه کرونا مشکل روز لبنان

با افزایش حوادث و درگیری های خانوادگی در لبنان بر اثر اعمال قرنطینه کرونایی، کمیسیون مبارزه با خشونت علیه زنان این کشور با محکوم کردن این اعمال خواستار اقدام دولت برای کمک به جلوگیری از تکرار اینگونه موارد شد و از خانواده ها نیز خواست با مدارای بیشتر...

23 خرداد 1399

کرونا باعث شد؛ تا 2 سال آینده نمی توانید کسی را در آغوش بگیرید

کرونا تا دو سال اجازه نمی دهد کسی عزیزانش را در آغوش بگیرد. باید تا 2020 فاصله اجتماعی را رعایت کرد.

21 خرداد 1399

تدارک برنامه های ویژه برای رونق گردشگری بعد از مهار کرونا

معاون گردشگری کشور با اشاره به آسیب های واردشده به صنعت گردشگری در دوران کرونا گفت: اعتقاد دارم که با همدلی و وحدت می توانیم از این بحران عبور کنیم و دوباره شاهد رونق صنعت گردشگری خواهیم بود.

18 خرداد 1399

عرضه اولیه شستا آگهی شد ، به هر متقاضی چقدر می رسد؟

به گزارش تجارت نیوز، بازار بورس اوراق بهادار تهران اطلاعیه عرضه اولیه شستا را منتشر کرد.

17 خرداد 1399

ترامپ به زودی خروج آمریکا از نفتا را اعلام می نماید

دولت کانادا شب گذشته (چهارشنبه) ابراز اطمینان کرد رئیس جمهور آمریکا به زودی خروج کشورش را از توافق نامه تجارت آزاد آمریکای شمالی موسوم به نفتا یا آلنا اعلام خواهد نمود.

16 خرداد 1399

جزئیات اولین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک تشریح شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، کیکاووس سعییدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در مورد اولین نشست امسال اعضای هیات اجرایی و موارد مورد بحث دراین نشست گفت: در ابتدای پنجاه و دومین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک که صبح امروز و با...

15 خرداد 1399

آشنایی با صنایع انتاریو کانادا

سرمایه گذاری در کشور کانادا از جمله روش های مهاجرت به این کشور می باشد اگرچه بسیار پرهزینه بوده و دارای ریسک فراوانی است اما چنانچه تجربه مدیریت داشته باشید خواهید توانست که در جهت موفقیت گام بردارید.این کشور برای نیروی کار تحصیل نموده ارزش ارزش بالایی...

13 خرداد 1399

خبرنگاران بزرگترین واحد تولیدی راکد اردبیل فعال شد

اردبیل- خبرنگاران- استاندار اردبیل گفت : بزرگترین واحد فراوریی راکد استان که تحت تملک بانک ملی ایران بود در نخستین روزهای سال جهش فراوری به بخش خصوصی واگذار و فعال شد.

11 خرداد 1399

پلمب کارگاه تولید الکل و ژل های ضدعفونی کننده در پایتخت

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت از شناسایی و پلمب یک کارگاه تولید الکل غیر مجاز و ژل های ضدعفونی کننده خبر داد.

10 خرداد 1399

سهامداران پدیده شاندیز برای اطلاع از سهام خود چه باید بکنند؟

سخنگوی شرکت پدیده شاندیز گفت:افرادی که در قبل سهامدار این شرکت بودند تکلیف سهام آن ها در سامانه سناپ تعیین است و می توانند به وسیله کد ملی و کد سهامداری به این سامانه مراجعه نمایند و از آخرین شرایط سهام خود آگاه شوند.

9 خرداد 1399

انعقاد تفاهم نامه چهارجانبه بانک توسعه تعاون برای حمایت از تعاونی های بهداشتی و لوازم پزشکی

در راستای حمایت از تعاونی های بهداشتی و لوازم پزشکی جهت مقابله با ویروس کرونا بانک توسعه تعاون تفاهم نامه چهارجانبه ای با معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صندوق کارآفرینی امید و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون منعقد نموده است.

9 خرداد 1399
تعداد: (121)