مقام روس: ادعای مقامات افغانستان در مورد نابودی داعش محل تردید است

به گزارش سفر به مالزی، عضو کمیته امور خارجی دومای روسیه گفت: بعید می دانم گروه تروریستی داعش به طور کامل در افغانستان از بین رفته باشد و امیدوارم سخنان وزیر کشور افغانستان درباره نابودی داعش حقیقت داشته باشد.

مقام روس: ادعای مقامات افغانستان در مورد نابودی داعش محل تردید است

به گزارش خبرنگار دفاتر منطقه ای سفر به مالزی، عضو کمیته امور خارجه مجلس دومای روسیه گفت: بعید می دانم گروه تروریستی داعش به طور کامل در افغانستان از بین رفته باشد و امیدوارم سخنان وزیر کشور افغانستان درباره نابودی داعش حقیقت داشته باشد.

انتوان موروزوف درباره سخنان مسعود اندرابی وزیر کشور افغانستان گفت: من بسیار بعید می دانم که مقام های افغانستان به طور کامل گروه تروریستی داعش را در افغانستان از بین برده باشد. روسیه امیدوار است که سخنان وزیر داخله افغانستان درباره گروه داعش حقیقت داشته باشد.

وی گفت: اوضاع افغانستان بسیار ناپایدار است. من فکر می کنم که حتی اگر آنها اعتقاد داشته باشند که برخی از گروه های شبه نظامی را در آنجا نابود کرده اند، به سختی می توان گفت پیروز شده اند داعش را به طور کامل از بین ببرند، زیرا مقام های محلی در افغانستان در مبارزه با سازمان های تروریستی بسیار ضعیف هستند.

در همین حال، این نماینده مجلس دومای روسیه خاطر نشان کرد، که روسیه دوست دارد که گروه های تروریستی در سرزمین افغانستان به زودی از بین بروند، زیرا اعضای این گروه ها می توانند از طریق تاجیکستان وارد قلمرو فدراسیون روسیه شوند.

ح

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 12 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 28

به "مقام روس: ادعای مقامات افغانستان در مورد نابودی داعش محل تردید است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقام روس: ادعای مقامات افغانستان در مورد نابودی داعش محل تردید است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید