مردم به هیچ وجه برای واکسیناسیون مراجعه حضوری نداشته باشند

به گزارش سفر به مالزی، معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به اینکه مردم به هیچ وجه مراجعه حضوری نداشته باشند، اظهار کرد: به وسیله مراکز بهداشت برای مشخص زمان مراجعه حضوری با افراد تماس گرفته می گردد.

مردم به هیچ وجه برای واکسیناسیون مراجعه حضوری نداشته باشند

به گزارش خبرنگاران، ایرج حریرچی در گفت وگو با برنامه طبیب با اشاره به اینکه از فردا از تبریز و به طور همزمان در سراسر کشور واکسیناسیون افراد 80 ساله به بالا آغازمی گردد، بیان کرد: این افراد گروه یک از فاز دوم واکسیناسیون هستند که ما آدرس و تلفن قریب به اتفاق آنها را داریم.

وی ادامه داد: لذا در مورد افرادی که به مراکز درمانی مراجعه داشته اند ثبت نام لازم نیست اما افرادی که سابقه مراجعه ندارند از هفته آینده شماره تلفنی اعلام شده تا با تماس با آن نسبت به ثبت نام آنها اقدام گردد.

معاون کل وزارت بهداشت همچنین یادآور شد: لذا از مردم خواهش می کنیم مراجعه حضوری به مراکز و بیمارستان ها نداشته باشند، چون واکسیناسیون عمدتا در مراکز درمانی انجام نشده و استادیوم ها، بیمارستان های راه اندازی نشده برای این امر تجهیز شده اند و تجمع آنها فقط ریسک بالا رفتن خطر را بیشتر می نماید.

حریرچی در خاتمه با اشاره به اینکه به ترتیب افراد بالای 75 و 65 سال نیز به وسیله سامانه اینترنتی ثبت نام خواهند شد، اظهار کرد: در این طرح نام، نام خانوادگی و شماره تلفن و کدملی افراد دریافت شده و پس از آن موقع مراجعه به آنها اطلاع داده شده و یک هفته و یک روز قبل از واکسیناسیون نیز برای آنها پیغام ارسال می گردد.

منبع: فارس

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1121

به "مردم به هیچ وجه برای واکسیناسیون مراجعه حضوری نداشته باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم به هیچ وجه برای واکسیناسیون مراجعه حضوری نداشته باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید