فدراسیون ها بر اساس عملکرد بودجه دریافت خواهند کرد

به گزارش سفر به مالزی، به گزارش خبرنگاران، مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون والیبال به صورت آنلاین به ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان شروع شد.

فدراسیون ها بر اساس عملکرد بودجه دریافت خواهند کرد

مهدی علی نژاد در مجمع فدراسیون والیبال گفت: حضور داورزنی در مجموعه والیباال کشور در 13 سال گذشته بسیار حضور مغتنم و ویژه ای بود. افتخارات والیبال نتیجه زحمات داورزنی و دوستانش است. والیبال ایران به عنوان یکی از چهار فدراسیون برتر کشور شناخته شد و در تمام رده های سنی پیروز بوده اند. والیبال ایران در آسیا سال هاست حرف اول را می زند و در دنیا نیز دوشادوش بزرگان دنیا حرکت می نماید.

معان ورزش قهرمانی ادامه داد: تیم ملی والیبال برای دومین بار جواز حضور در المپیک را گرفت. در رده جوانان نیز برای نخستین بار قهرمان دنیا شد آن هم به میزبانی بحرین با تمام مسائل سیاسی دو کشور. والیبال باعث شد جوانان ساعت ها پای تلویزیون بنشینند و از ورزش لذت ببرند. پشت هر پیروزیتی تفکر و کار گروهی است. باید این کار گروهی را در سایر فدراسیون ها قرار دهیم. داورزنی عضو هیات رئیسه فدراسیون دنیای است و جز معدود اعضای هیات رئیسه در فدراسیون های دنیای است. از هر جهتی نگاه می کنیم فدراسیون والیبال مجموعه پیروز و خوبی است.

وی اضافه کرد: والیبال نشان داد غیر از فوتبال سایر رشته ها اگر در مارکتینگ با برنامه کار نمایند نتیجه آن را خواهند دید. قطعا وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایتش را از والبیال ادامه خواهد داد. در سال 99 مبنای بودجه بندی بر اسس عملکرد بود. هر فدرسایونی پیروز تر باشد پول بیش تری خواهد گرفت. ارزیابی عملکرد اجرا شده است. قطعا فدراسیونی مانند والیبال شرایط بهتری خواهد داشت. کرونا باعث شد شرایط دنیا متفاوت گردد. هنوز به پسا کرونا نرسیده ایم. ورزش آسیب دید. تعویق المپیک همواره به دلیل جنگ دنیای بوده اما الان به خاطر کرونا به تعویق افتاده است. بیشتر فدراسیون های دنیای مانند والیبال رویداد های خود را لغو کردند . باید زندگی با ویروس ا باید یاد یگیریم.

علی نژاد در خاتمه گفت: برای برگزاری رقابت های لیگ برتر والیبال با همکاری وزارت ورزش و فدراسیون شرایط را به گونه ای رقم بزنیم که لیگ برگزار گردد. خوشحالم در مجمع فدراسیون با برنامه ای مانند والیبال حضور داشتم. افتخار می کنیم که داورزنی با تیمش در فدراسیون حضور دارد و افتخار می کنم راه داروزنی را در وزارت ورزش ادامه می دهم. امیدوارم به گونه ای عمل کنیم تا در المپیک 2020 بهترین عملکرد را داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 654

به "فدراسیون ها بر اساس عملکرد بودجه دریافت خواهند کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون ها بر اساس عملکرد بودجه دریافت خواهند کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید