حق پخش را بدهند، تیم های نفتی خوزستان منتظر پول وزارت نفت نمی مانند

به گزارش سفر به مالزی، خبرنگاران/خوزستان رئیس هیات فوتبال خوزستان گفت: اگر حق تبلیغات، حق پخش و ... را به باشگاه ها بدهند، آن ها هیچ نیازی به بودجه دولتی نخواهند داشت و تیم های پرطرفداری همانند صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان منتظر پول نفت نخواهند ماند.

حق پخش را بدهند، تیم های نفتی خوزستان منتظر پول وزارت نفت نمی مانند

عبدالکاظم طالقانی در مراسم اختتامیه کلاس مربیگری B آسیا که در سالن همایش های اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار گردید، ضمن قدرانی از مسعود اقبالی و حسن سالمی مدرسان و بعلاوه شرکت کنندگان این دوره آموزشی، خطاب به این مربیان، اظهارکرد: زمانی که شما عزیزان وارد عرصه مربیگری شدید قطعاً با انگیزه خدمت به جامعه ورزش علی الخصوص رشته پرطرفدار و مجذوب کننده فوتبال پای به این میدان گذاشتید. مربیگری فقط مربوط به مسائل فنی نیست، بلکه باید در تمامی ابعاد مخصوصا اخلاقی، اجتماعی، نحوه زندگی و ... برای شاگردان خود الگو و تاثیر گذار باشید.

به گزارش خبرنگاران، وی اعلام کرد: مربیان زیادی در این استان تربیت و به فوتبال معرفی شدند و بیشتر شما نیز بازیکنان بزرگی بودید و شرایط یک تیم یا باشگاه را قطعا درک می کنید. نباید این گونه باشد که با سرانجام یافتن این دوره خانه نشین شوید. همان گونه که گفتم شما با انگیزه خدمت پای به این عرصه مهم گذاشتید و نباید فقط در پی کار کردن در تیم های بزرگ و متمول باشید، بلکه مربیگری را باید در تیم های پایه و آموزشگاه ها آغاز کنید و تجربیات خود را به آن ها انتقال دهید و نسلی طلایی را به آینده فوتبال این مملکت معرفی کنید. اگر با این نگرش و خدمت به نسل جوان وارد شدید قطعا پیروز خواهید شد.

رییس هیات فوتبال خوزستان در ادامه، گفت: همانطوری که آقای اقبالی مدرس این دوره در صحبت های خود اعلام کردند، تصمیم سازان حال حاضر فوتبال کشور باید نظارتی دقیق بر عملکرد مربیان داشته باشند. مثلا در باشگاه ها مربیانی داریم که قراردادهای اقتصادی هنگفتی دارند اما این مربیا خروجی قابل قبولی ندارند. باید در باشگاه ها خط مشی لازمی وجود داشته باشد که نظارت و ممیزی بر عملکرد مربیان خود داشته تا خروجی مثبت داشته باشند و این مورد جای بحث دارد.

وی اعلام کرد: آقای عزیزی خادم رییس حال حاضر فدراسیون نیز فردی توانمند و جوان است و در سفری که به استان خوزستان داشت از برنامه ریزی فدراسیون برای برگزاری مسابقات استانی در سطح کشور اطلاع داد و این طرح یاری شایانی به استان هایی که درگیر فوتبال نیستند خواهد نمود و از این طریق استعدادهای جدیدی شناسایی و به فوتبال ایران معرفی خواهد شد اما استان هایی می توانند وارد این طرح شوند که از حمایت و پشتوانه اقتصادی خوبی برخوردار باشند. مثلا در استان ما تیم های مردمی به مانند استقلال ملاثانی وجود دارند که در تامین مخارج اولیه خود مانده اند.

طالقانی اضافه کرد: اکنون استان هایی که با قدرت در عرصه باشگاهی وارد شده اند و هزینه های هنگفتی صرف نموده اند و عملکرد قابل قبولی داشته اند را می شناسید. این تیم ها از بودجه دولتی استفاده نموده اند و دولت در آن استان ها برای تیم داری هزینه نموده است، در حالی که وقتی نوبت به استان مظلوم خوزستان می رسد این بودجه به باشگاه ها تزریق نمی گردد اما گفتنی است اگر مسائلی از قبیل حق تبلیغات، حق پخش و ... را به باشگاه ها بدهند هیچ نیازی به بودجه دولتی نخواهند داشت و تیم های پرطرفداری همانند صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان منتظر پول نفت نخواهند ماند.

به گزارش خبرنگاران، در مراسم اختتامیه کلاس مربیگری B آسیا که از چندی پیش باشرکت 24 نفر در اهواز برگزار گردید، هیات فوتبال خوزستان و کمیته آموزش فوتبال استان از زحمات بی دریغ و تاثیر گذار آقای مسعود اقبالی و حسن سالمی مدرسان این کلاس مربیگری تقدیر کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 فروردین 1401 بروزرسانی: 26 فروردین 1401 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1517

به "حق پخش را بدهند، تیم های نفتی خوزستان منتظر پول وزارت نفت نمی مانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حق پخش را بدهند، تیم های نفتی خوزستان منتظر پول وزارت نفت نمی مانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید