شائبه تبانی رشید مظاهری با استقلال قبل از انتها رقابت های فصل قبل

به گزارش سفر به مالزی، به گزارش خبرنگاران، باشگاه تراکتور در مورد پروند مظاهری اظهار داشت: رشید مظاهری دروازه بان این باشگاه در فصل 98- 99 با رفتار غیرحرفه ای پیش از انتها فصل با عدم حضور در تمرین مورخه سوم شهریورماه امسال و به تبع آن عدم حضور در اردوی پیش از بازی نیمه نهایی جام حذفی تراکتور و نفت مسجدسلیمان، علناً با رفتار خود شائبه تبانی به نفع رقبای این تیم یعنی تیم های استقلال و پرسپولیس را در ذهن تداعی نمود، چرا که ایشان به شکل واضح از مصدومیت دیگر دروازه بان این تیم یعنی جناب آقای محمدرضا اخباری آگاهی کامل داشته و می دانست عدم حضورشان ضربه کاری بر پیکر تیم تراکتور خواهد بود. لذا با فرستادن پیغام های مختلف جهت ترک تیم و فسخ قرارداد اقدام نمود.

شائبه تبانی رشید مظاهری با استقلال قبل از انتها رقابت های فصل قبل

در بیانیه تراکتور آمده است: با ذهنیت های شکل گرفته، عقد قرارداد با تیم استقلال بلافاصله پس از سرانجام فصل شائبه تبانی را بیش از پیش به ذهن متبادر کرده و وجود دلایل پشت پرده را در ذهن همگی ایجاد کرد.

همچنین در بیانیه تراکتور آمده است: ارکان فدراسیون فوتبال بدون اینکه در خصوص مطالبه جناب آقای رشید مظاهری به این باشگاه اخطاری داده باشد تا مستندات پرداخت ها و جرایم کمیته انضباطی باشگاه برای ایشان به آن کمیته ارائه گردد اقدام به صدور رأی بر علیه این باشگاه کرده است.

در بیانیه تراکتور ذکر شده است: کمیته محترم انضباطی نیز بدون ابلاغ قرار کارشناسی به این باشگاه در خصوص قرارداد فی مابین و بدون در نظر دریافت اعتراض این باشگاه نسبت به نظریه کارشناسی، اقدام به صدور رأی غیر قابل باور قطعی و بدون حق اعتراض علیه این باشگاه کرده است. شایان ذکر است که حتی مستندات و شواهد این باشگاه را نیز این کمیته محترم در نظر نگرفته است.

در بیانیه تراکتور آمده است: البته طبق همین رأی، این باشگاه بعد از ارجاع پرونده به محاکم قضائی ذی صلاح در شهرستان تبریز پیگیری و نسبت به اکاذیب و افترائات موجود در پرونده اقدام قانونی و حتی به منظور جبران خسارات وارده به این باشگاه نیز اقدام خواهد کرد.

همچنین در بیانیه تراکتور آمده است: البته کمیته شرایط فدراسیون نیز ضمن رسیدگی به پرونده فوق این را هم باید در نظر بگیرد که جناب آقای رشید مظاهری با اسناد و مدارک مستدل قبل از اتمام فصل اقدام به فسخ قرارداد و ترک تمرینات و مسابقات کرده است و البته خود ایشان نیز در مصاحبه ها و مستندات پرونده نیز اقرار کرده که قرارداد سه ساله بسته است. حال چگونه قرارداد سه ساله را قبل از اتمام فصل اول و یا حتی بعد از اتمام فصل اول فسخ می کنند جای بسی سوال است؟!

در بیانیه تراکتور ذکر شده است: باشگاه تراکتور با توجه به رأی کمیته انضباطی در خصوص محکومیت تیم تراکتور به پرداخت مبلغ به جامانده قرارداد این بازیکن (بدون در نظر دریافت کسر 20 درصدی مبلغ قرارداد در کمیته انضباطی باشگاه به دلیل ضربه به پیکره باشگاه) ضمن اعتراض به این رأی در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از کمیته شرایط فدراسیون می خواهد با توجه به شکایت این باشگاه از این دروازه بان تا آنالیز شائبه تبانی این بازیکن در کمیته اخلاق از صدور مجوز بازی برای ایشان جدا خودداری نماید. در صورت عدم توجه به این موضوع این باشگاه حق خود می داند ضمن احترام به ارکان فدراسیون فوتبال حقوق خود در این پرونده را از سایر مراجع ذی صلاح و مراجع بین المللی پیگیری نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 790

به "شائبه تبانی رشید مظاهری با استقلال قبل از انتها رقابت های فصل قبل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شائبه تبانی رشید مظاهری با استقلال قبل از انتها رقابت های فصل قبل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید