دانشگاه شهیدبهشتی تا سرانجام اردیبهشت نحوه برگزاری امتحانات سرانجام ترم را اطلاع رسانی می کند

به گزارش سفر به مالزی، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه شهیدبهشتی گفت: نحوه برگزاری امتحانات خاتمه ترم دانشجویان این دانشگاه تا خاتمه اردیبهشت ماه اطلاع داده می شود.

دانشگاه شهیدبهشتی تا سرانجام اردیبهشت نحوه برگزاری امتحانات سرانجام ترم را اطلاع رسانی می کند

اصنافی مدیرکل روابط عمومی دانشگاه شهیدبهشتی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه سفر به مالزی درباره شیوه برگزاری امتحانات پایان ترم در این دانشگاه اعلام کرد: در خصوص مجازی یا حضوری برگزار شدن آزمون های پایان ترم دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی هنوز اطلاعیه ای اعلام نشده است.

اصنافی با اشاره به پایان ترم تحصیلی جاری اعلام کرد: پس از شیوع کرونا در کشور بلافاصله کلاس های آموزش حضوری در این دانشگاه تعطیل و کلاس های مجازی به جریان افتاد بنابراین احتمالا در خردادماه کلاس های آموزشی ما به پایان می رسند و برگزاری برخی از کلاس های فوق العاده ممکن است استمرار یابد.

وی با بیان اینکه احتمال تغییر تاریخ امتحانات پایانی دانشجویان وجود دارد، گفت: در میانه یا اواخر اردیبهشت ماه دانشگاه شهیدبهشتی درباره نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم اطلاع رسانی خواهد کرد.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه شهیدبهشتی گفت: در هفته های اخیر این دانشگاه دفاع مجازی پایان نامه را تجربه کرد که مربوط به دانشجویی از مقطع کارشناسی ارشد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 472

به "دانشگاه شهیدبهشتی تا سرانجام اردیبهشت نحوه برگزاری امتحانات سرانجام ترم را اطلاع رسانی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه شهیدبهشتی تا سرانجام اردیبهشت نحوه برگزاری امتحانات سرانجام ترم را اطلاع رسانی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید