ثبت نام در ایران من؛ شرط فعالیت اصناف در شب عید

به گزارش سفر به مالزی، تهران (پانا) - اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای اعلام نمود ستاد ملی مقابله با کرونا شرط اجتناب از تعطیلی واحدهای صنفی در ایام نوروز را تزریق 3 دوز واکسن کرونا و ثبت نام واحدهای صنفی در سامانه ایران من اعلام نمود.

ثبت نام در ایران من؛ شرط فعالیت اصناف در شب عید

به گزارش اتاق اصناف ایران؛ طی دو سال گذشته و به لحاظ سیاست های اتخاذی مبارزه با شیوع بیماری کرونا، ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در چندین نوبت تصمیم به تعطیلی بازار گرفت که مهمترین آن مربوط به بازار اسفند سال های 1398 و 1399 بود.

آسیب های آن تعطیلی ها بر بازار چنان بود که هیچکدام از حمایت های دولت نتوانست ضرر و زیان کسبه را جبران کند؛ لذا بر همه فعالان صنفی لازم و واجب است با رعایت دستورالعمل های نو نسبت به جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر موج ششم کرونا اقدام نمایند تا باری دیگر شاهد تعطیلی بازار شب عید نباشیم.

بدین منظور، ضمن تاکید بر تزریق 3 دوز واکسن کرونا، لازم است همه واحدهای صنفی در راستای اجرای مدیریت هوشمند بیماری کرونا به فوریت نسبت به ثبت نام در سامانه ایران من به نشانی http://asnaf.moi.ir و اخذ و نصب QR-Code در واحد صنفی (در محلی قابل رؤیت برای همگان) اقدام نمایند.

گفتنی است باوجود مصوبات ستاد ملی کرونا که همه تصمیمات بر پایه سامانه هوشمند ایران من اتخاذ می گردد، در بعضی از شهرها از جمله مشهد و اقلید، استانداران و فرمانداران مجبور به تعطیلی گسترده واحدهای صنفی شده اند؛ لذا لازم است همه اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی سراسر کشور نسبت به ضرورت ثبت نام تمامی واحدهای صنفی تحت پوشش در سامانه مذکور تاکید و اقدامات لازم در این خصوص را به عمل آورند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1541

به "ثبت نام در ایران من؛ شرط فعالیت اصناف در شب عید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام در ایران من؛ شرط فعالیت اصناف در شب عید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید