افزایش اختیارات پایگاه های میراث فرهنگی کرمانشاه

به گزارش سفر به مالزی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه از تفویض اختیارات بیشتر به پایگاه های میراث فرهنگی این استان در راستای تکریم ارباب رجوع اطلاع داد.

افزایش اختیارات پایگاه های میراث فرهنگی کرمانشاه

به گزارش سفر به مالزی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه، امید قادری روز یکشنبه 17آذر در نشست هم افزایی با مدیران پایگاه های میراث فرهنگی این استان گفت: پراکندگی پنج پایگاه بیستون، معبد آناهیتا، طاق بستان، محور ساسانی و اورامانات در نقاط مختلف استان، فرصت خوبی برای ارائه خدمات قابل توجه به ارباب رجوع است.

او اضافه کرد: با توجه به فعالیت های پژوهشی و باستانی شناسی پایگاه ها، از این پس استعلام های میراث فرهنگی در حریم آثار تاریخی باید توسط پایگاه ها کارشناسی و پاسخ داده گردد.

قادری با اشاره اینکه پاسخ به استعلام ها به ویژه پروژه های تولیدی که اشتغال زایی به دنبال دارد، باید در کمترین زمان ممکن انجام گردد، اظهار کرد: به طور قطع تنها هدف این تفویض اختیار، تکریم ارباب رجوع و تسهیل در پاسخگویی استعلام ها خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه اضافه کرد: امیدواریم از این پس با پاسخگویی بموقع استعلام ها، شاهد رضایتمندی بیش از پیش مردم استان باشیم و زیرساخت های عمرانی نیز توسعه پیدا کند.

او با اشاره به اینکه کارشناسان پایگاه ها باید ضمن رصد دقیق مسائل و موضوعات مختلفی که در حوزه میراث فرهنگی در رسانه ها مطرح می گردد، اظهار کرد: پاسخ گویی بموقع علمی و کارشناسی شده به شائبه های رسانه ای برای تنویر افکار عمومی، مطلع سازی مخاطب و کاربران شبکه های اجتماعی در دستور کار پایگاه ها قرار گیرد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 79

به "افزایش اختیارات پایگاه های میراث فرهنگی کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش اختیارات پایگاه های میراث فرهنگی کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید