704نفر در استان زنجان دواطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر شدند

به گزارش سفر به مالزی، رییس ستاد انتخابات استان زنجان گفت: با خاتمه یافتن موعد ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر در این استان، شمار داوطلبان به 704 نفر رسید.

704نفر در استان زنجان دواطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر شدند

به گزارش خبرنگاران زنجان، خدابخش مرادی نافچی در جلسه شورای اسلاع رسانی استان اضافه کرد: 47 درصد از داوطلبان به صورت الکترونیکی ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه مدرک تحصیلی 88.7 درصد ثبت نام نمایندگان لیسانس و مقاطع بالاتر است، گفت: 15 درصد از دواطلبان نیز سابقه عضویت در دوره های قبلی شوراها را دارند.

مرادی نافچی با بیان اینکه ثبت نام برای انتخابات شوراهای اسلامی روستاها نیز از 16 تا 22 فروردین 1400، انجام می گردد، اضافه کرد: از افرادی که واجد توانمندی های لازم، بضاعت کاری، علمی و اجرایی و پایگاه اجتماعی هستند، درخواست می کنیم وارد عرصه انتخابات شوراها شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه رویکرد ستاد انتخابات استان رعایت دقیق قانون در همه مراحل است، گفت: مولفه های سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت در انتخابات مبنای عمل ستاد انتخابات استان است.

مرادی نافچی با بیان اینکه تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات مقوم نظام جمهوری اسلامی است، گفت: در این شرایط اصحاب رسانه باید ایجاد امید و نشاط در جامعه را در دستور خود داشته باشند.

زنجان میزبان مسافران نوروزی نخواهد بود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود شیوع کرونا را مهمترین و اصلی ترین مساله استان و کشور دانست و گفت: رسانه ها باید این توجه و حساسیت را در جامعه ایجاد نمایند که کرونا تمام نشده و اگر پروتکال های بهداشتی رعایت نگردد، افراد زیادی درگیر این بیماری می شوند.

مرادی نافچی با بیان اینکه منع تردد شبانه از ساعت 21 تا 3 با مداد با جدیت در استان اجرا می گردد، اضافه کرد: این محدودیت ها در راستای تامین سلامت شهروندان است و انتظار این است مردم همکاری و همراهی لازم را داشته باشند.

مساله شناسی در رسانه ها برای شتاب بخشی به توسعه استان، اهمیت زیادی دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات انجام گرفته در مورد رسیدگی به امور رسانه ها در استان در امسال اشاره نمود و گفت: در حوزه آگهی ها به استناد قانون همه ادارات مکلف هستند آگهی های خود را به وسیله اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به روزنامه ها و نشریات ارائه دهند.

وی خاطر نشان کرد: انتظار ما از رسانه ها این است تا با مساله شناسی که از اهمیت زیادی برخوردار است در راستای توسعه استان بر روی دغدغه ها کار نمایند و ضروری است فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با آنالیز محتوای تولیدات رسانه ها، رسانه های فعال در این حوزه را معرفی کند.

مرادی نافچی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات و فعالیت در حوزه تنظیم بازار استان اشاره نمود و گفت: مسئله ای در تامین و توزیع کالاهای اساسی در استان وجود ندارد و در این زمینه نیازمند همراهی و همکاری بیشتر مردم هستیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1040

به "704نفر در استان زنجان دواطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "704نفر در استان زنجان دواطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید