کار قشنگ و خیرخواهانه علیرضا بیرانوند

به گزارش سفر به مالزی، بازیکنان مختلف قبل از بازی های بزرگ کوشش می نمایند به هر نحوی که بلدند روحیه خود را بالا ببرند و با اعتماد به نفس بیشتر پا به میدان نبرد بگذارند. علیرضا بیرانوند که یکی از شوخ طبع ترین بازیکنان ایرانی است و همیشه روحیه ای مثال زدنی دارد، قبل از ملاقات با نساجی به تماشا بچه هایی رفت که میزان یک ورزشگاه طرفدارش بودند و به او روحیه دادند!

کار قشنگ و خیرخواهانه علیرضا بیرانوند

یک روز پیش از سفر پرسپولیس به قائمشهر علی بیرانوند در خانه ای حوالی شهریار آفتابی شد که در ابتدای ورودش پسربچه های به وجد آمده این خانه، با فریاد زدن نام علیرضا خانه را روی سرشان گذاشته بودند.

بیرو به خانه مهر نیکان مهرآفرین رفته بود که جریان حضورش بین این بچه ها پیش از بازی حساس با نساجی نیز ماجرای جالبی دارد. علیرضا بیرانوند در این فصل با کلین شیت هایش راه قهرمانی را هموار کرد. او در این فصل 18 بار دروازه خود را بسته نگه داشت و در بازگشت دوباره به پرسپولیس چهره ای تاثیرگذار از خود به نمایش گذاشت. او پیش از ملاقات حساس با گل گهر در هفته بیست و نهم با خودش عهد نموده بود در صورت برد تیمش کاری برای خرسندی تعدادی از بچه ها بدسرپرست بکند.

اهدای پیراهن پرسپولیس به این بچه ها و راه انداختن گل کوچک در حیاط با آن ها بیش از پیش موجب خرسندی آن ها شد. بیرو می خواست به این بچه ها روحیه بدهد، ولی به گفته خودش با تماشا آن ها روحیه اش عوض شده است.

ملی پوش ایران که از شنیدن سرگذشت تلخ بچه های مرکز متأثر شده بود، درباره تجربه حضور خود در جمع این پسران گفت: ما یک بازی سخت و حساس پیش رو داشتیم و من به پیشنهاد یکی از دوستانم نیت کردم که اگر بازی را ببریم، به تماشا مرکزی بروم که آن دوست معرفی نموده بود. پرسپولیس بازی را برد و من برای ادای نذر خود به تماشا این بچه ها آمدم.

جالب اینکه همه بچه ها این مجموعه به اتفاق پرسپولیسی بودند و از پوشیدن لباس این تیم و معاشرت با بیرانوند خیلی خرسند شدند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 31 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1402 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1752

به "کار قشنگ و خیرخواهانه علیرضا بیرانوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار قشنگ و خیرخواهانه علیرضا بیرانوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید