پاسخ جنجالی افشین پیروانی به یک سوال؛ بله! ما واکسن زده ایم خبرنگاران

به گزارش سفر به مالزی، مدیر تیم پرسپولیس گفت: هند شرایط میزبانی را ندارد و با توجه به خوب نبودن شرایط زمین های تمرینی و رفت و آمد در این کشور روزهای سختی را پیش رو خواهیم داشت.

پاسخ جنجالی افشین پیروانی به یک سوال؛ بله! ما واکسن زده ایم خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، افشین پیروانی درباره تأخیر در سفر تیم پرسپولیس ایران به هند برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا گفت: قبل از صحبت هایم باید از هموطنان،دوستان، همبازیان و طرفدارانی که فوت مادرم را تسلیت گفته تشکر کنم برای همه هموطنان آرزوی سلامتی دارم.

وی اضافه نمود: متأسفانه سالی که نکوست از بهارش پیداست. هنوز به هند نرفتیم مسائل زیادی ایجاد شده و سفر تیم به تأخیر خورد. شاید بعضی دوستان بگویند این تأخیر چند ساعته بوده اما تمرکز و برنامه کادر فنی، خودمان و مدیریت باشگاه را به هم ریخت و در آن خلل ایجاد کرد. فکر می کنم باید برنامه ریزی بهتر می شد.

مدیر تیم پرسپولیس اضافه نمود: فکر می کنم هند شرایط میزبانی را ندارد. از همین جا بگویم شرایط زمین های تمرینی و رفت و آمد در این کشور اصلا خوب نیست و روزهای سختی را در آنجا پیش رو خواهیم داشت. البته بحث فنی جداست. تیم، بازیکنان، کادر فنی و امور فنی پرسپولیس خوب است اما در بیرون از زمین اتفاق های سختی پیش روی ما است.

پیروانی اعلام نمود: امیدوارم بتوانیم بر تمام این مسائل غلبه کنیم. البته کار سخت است اما هدف ما این است که کسی آسیب کرونایی نبیند و همه دست به دست هم بدهیم تا اتفاق های خوبی رقم بخورد. طرفداران منتظر برد و قهرمانی در این مرحله هستند. ما را دعا نموده و از راه دور انرژی مثبت خود را به تیم بدهند تا با بهتر شدن شرایط کرونایی، با شرایط ایده آل تری پای گیرنده های تلویزیونی بنشینند و پیروزی تیم پرسپولیس را ببینند.

وی در ادامه گفت وگو با رسانه باشگاه پرسپولیس درباره اینکه بعضی مدعی هستند بازیکنان این تیم واکسن زده اند، گفت: بله، ما واکسن زده ایم .سال هاست واکسن عشق، تعصب و برد و قهرمانی زده ایم. خیلی از دوستان بدانند این واکسن هیچ جایی نیست. باید پیراهنی بپوشید که لوگوی پرسپولیس را داشته باشد. در ادامه با دست به دست هم دادن و تعصب بالا قهرمانی بیاورید. مطمئن باشید این واکسن تأثیر زیادی دارد. اگر می خواهند درباره پرسپولیس صحبت نمایند باید اخلاق و ادب را رعایت نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1093

به "پاسخ جنجالی افشین پیروانی به یک سوال؛ بله! ما واکسن زده ایم خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ جنجالی افشین پیروانی به یک سوال؛ بله! ما واکسن زده ایم خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید