سرانجام تعلیق سفر شهروندان ایرانی به ارمنستان

به گزارش سفر به مالزی، وزارت خارجه ارمنستان روز دوشنبه خاطرنشان کرد: تعلیق موقت سفر بدون ویزا میان ارمنستان و ایران در 31 مه (11 خرداد) به انتها رسید.

سرانجام تعلیق سفر شهروندان ایرانی به ارمنستان

با ما سفر کنید و با تور ارمنستان از کشور جذاب همسایه دیدن کنید و شهر زیبای ایروان را ببینید.

به گزارش ایرنا به نقل از رادیو ارمنستان، هم اکنون شهفرایندان ایرانی با گذرنامه های معمولی می توانند بدون ویزا وارد جمهوری ارمنستان شوند.

وزارت امور خارجه ارمنستان همچنین یادآور می نماید که شرایط اضطراری در ارمنستان تا 13 ژوئن (24 خرداد) در ارمنستان همچنان برقرار است. بنابراین محدودیت های ورود و خروج افراد از قلمرو جمهوری ارمنستان تا سرانجام شرایط اضطراری کشور حفظ می گردد.

وزارت امور خارجه ارمنستان از شهفرایندان این کشور می خواهد که برنامه سفر به جمهوری اسلامی ایران را فقط در موارد بسیار ضروری انجام دهند.

به دنبال شیوع ویروس همه گیری کرونا برنامه سفرهای بدون ویزا میان ارمنستان و ایران از ماه فوریه (بهمن ماه سال 98) به حالت تعلیق در آمد.

در پی گسترش بیماری کووید 19 نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان روز آدینه گفت: ارمنستان با تعداد موارد مبتلایان به ویروس کرونا به ازای هر یک میلیون نفر جمعیت، از ایران و فرانسه پیشی گرفته است.

پاشینیان در کنفرانس خبری روزانه گفت: آمار ارمنستان نزدیک به روسیه است و در صورت حفظ سرعت این تعداد به ایتالیا خواهد رسید.

نخست وزیر ارمنستان در ادامه اضافه نمود: اوضاع بدتر می گردد و صرف نظر از موارد بدون علامت، فرایند افزایش مبتلایان جدی تر می گردد.

وی گفت: دلیل این امر عدم رعایت اقدامات ضد اپیدمی است.

نخست وزیر ارمنستان در ادامه بر سه توصیه اصلی استفاده از ماسک، ضدعفونی کردن دستان و حفظ فاصله گذاری اجتماعی تاکید نمود.

منبع: فرارو
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 445

به "سرانجام تعلیق سفر شهروندان ایرانی به ارمنستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام تعلیق سفر شهروندان ایرانی به ارمنستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید