اردوی پرسپولیسی ها در هتل آکادمی و کمپ تیم های ملی؛ راهکار گل محمدی برای کاهش احتمال ابتلا به کرونا

به گزارش سفر به مالزی، خبرگزاری خبرنگاران- کاروان پرسپولیس از فردا در هتل آکادمی اردو می زند و در کمپ تیم های ملی تمرین می کند.

اردوی پرسپولیسی ها در هتل آکادمی و کمپ تیم های ملی؛ راهکار گل محمدی برای کاهش احتمال ابتلا به کرونا

به گزارش خبرنگاران، پرسپولیسی ها قرار است اردوی خود را در هتل آکادمی برگزار کنند. همان طور که طی روزهای قبل نوشتیم با صلاحدید یحیی گل محمدی بازیکنان و کادر فنی تیم به خاطر شرایط کرونایی این روزها در شرایط اردویی قرار خواهند گرفت. سرخ پوشان امروز تعطیل هستند و قرار است از فردا در هتل آکادمی استقرار پیدا کرده و تا روز پروزا به دوحه در این محل اردوی خود را برگزار کنند. ضمن این که تمرینات سرخ پوشان نیز در همان محل و در کمپ تیم های ملی برگزار خواهد شد.

یحیی گل محمدی با این تصمیم قصد دارد میزان احتمال ابتلای بازیکنان و دستیارانش به ویروس کرونا را به حداقل برساند تا سرخ پوشان بدون هیچ مسئله ای فینال لیگ قهرمانان آسیا را پشت سر بگذارند. پرسپولیس برای برپایی اردوی شبانه روزی امکان تمرین در استادیوم اختصاصی خودش را ندارد و گل محمدی برای آن که شاگردانش ناچار نباشند هر روز برای تمرین از هتل محل اقامت شان به استادیوم شهید کاظمی بروند و برگردند، هتل آکادمی را انتخاب کرده تا پرسپولیس کنار همان هتل در زمین کمپ تیم های ملی تمرین کند و از احتمال ابتلا به ویروس کرونا مصون بماند.

از طرفی باشگاه پرسپولیس توضیحاتی را در مورد حضور هواداران در فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا داد. پس از آن که اخباری مبنی بر ارائه مجوز برای حضور تماشاگران در فینال لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم جنوب دوحه قطر منتشر شد، هواداران پرشور پرسپولیس سوالاتی در مورد چگونگی همراهی تیم داشتند. در این راستا، پیگیری های مدیریت باشگاه آغاز شد. کنفدراسیون فوتبال آسیا در پاسخ به سوالات باشگاه پرسپولیس به صورت شفاهی بیان کرد هیچ تماشاگری از هیچ نقطه دنیا نمی تواند صرفا برای تماشای فینال لیگ قهرمانان راهی قطر شود و در صورت دریافت ویزا و ورود به این کشور، باید بین یک تا دو هفته در قرنطینه کامل به سر ببرد.

به بیان دیگر، تنها ساکنان کشور قطر و افرادی که تست های مربوط به کرونا را با نتیجه منفی پشت سر گذاشته اند، آن هم در شرایط خاص مجوز ورود به استادیوم را دارند. با این حال پیگیری مدیریت باشگاه ادامه دارد و همچنان در انتظار ابلاغ کتبی و شرایط و ضوابط ورود تماشاگران به استادیوم از سوی مسئولان برگزاری بازی هستیم. بدیهی است تنها یک کاروان از ایران متشکل از بازیکنان، اعضای کادرفنی و مسئولان مرتبط و طبق ظرفیت اعلامی به قطر سفر خواهد کرد و از لحظه ورود به دوحه، تمام افراد حاضر در این کاروان، تا زمان بازگشت به ایران در یک حباب پزشکی و قرنطینه کامل قرار می گیرند.

با تصمیم مشترک AFC و کمیته محلی برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، فینال لیگ قهرمانان آسیا در روز شنبه، 19 دسامبر (29 آذر) میان پرسپولیس ایران و کننده شرق آسیا با حضور تماشاگران انجام خواهد شد. ایرانیان مقیم قطر نیز می توانند طبق پروتکل های اعلامی برای حمایت از پرسپولیس بلیت این بازی را تهیه کنند و در استادیوم الجنوب از کننده ایران در فینال حمایت کنند. قرار است برای فینال جام امیر که 18 دسامبر در استادیوم الریان برگزار می شود تا چهارمین استادیوم جام دنیای 2022 افتتاح شود، 50 درصد ظرفیت استادیوم بلیت فروشی انجام شود و طبق همین پروتکل ها برای فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز بلیت فروشی صورت بگیرد.

تمامی تماشاگرانی که برای فینال امیر کاپ و لیگ قهرمانان آسیا قصد حضور در استادیوم ها را دارند، باید تست کرونا بدهند و طبق اطلاعات ثبت شده آنها در صورت منفی بودن تست کرونا بلیت به آنها فروخته می شود. طبق اطلاعات کانال فوتبال آسیایی در قطر، برای ورود به استادیوم ها نیز بار دیگر شرایط افراد با اپلیکیشن هایی که داشتن آن در قطر اجباری است و شرایط سلامت افراد را نمایش می دهد، کنترل خواهد شد و در صورت سبز بودن شرایط اجازه حضور در استادیوم داده می شود.

اردوی دو روزه شاگردان یحیی گل محمدی پس از تمرین امروز به سرانجام خواهد رسید. همچنین با نظر کادر فنی تمرین فردای تیم تعطیل خواهد بود تا بازیکنان استراحت کرده و بعد از تمرینات سنگین به ریکاوری بپردازند. گفتنی است اردوی تیم پرسپولیس برای قرنطینه بازیکنان پیش از سفر به قطر از روز چهارشنبه مجددا آغاز خواهد شد و تا روز اعزام به دوحه ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 876

به "اردوی پرسپولیسی ها در هتل آکادمی و کمپ تیم های ملی؛ راهکار گل محمدی برای کاهش احتمال ابتلا به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوی پرسپولیسی ها در هتل آکادمی و کمپ تیم های ملی؛ راهکار گل محمدی برای کاهش احتمال ابتلا به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید