واکنش مهدی رحمتی به ماجرای سرباز های استقلال

به گزارش سفر به مالزی، مهدی رحمتی کاپیتان سابق استقلال گفت: استقلال احتیاج به آرامش دارد و بهتر است که در مورد این تیم صحبتی نکنیم تا همین روال را ادامه دهد.

واکنش مهدی رحمتی به ماجرای سرباز های استقلال

به گزارش خبرآنلاین، سیدمهدی رحمتی کاپیتان سابق تیم استقلال درباره شرایط رقابت های لیگ برتر و سایر مباحث، مصاحبه ای انجام داد که بخش هایی از آن را در زیر می خوانید:

راجع به تیم خاصی صحبت نمی کنم، اما 19 دوره لیگ برتر بازی کردم؛ یک دوره لیگ آزادگان بودم و یک سال هم در لیگ برتر سرمربی گری کردم. فکر می کنم سال جاری سطح فنی مسابقات پایین آمده و همه تیم ها نتیجه گرا شده اند. تیم هایی که پایین جدول هستند و سقوطشان مسجل شده، جدول را به هم ریخته اند. به شخصه از کیفیت لیگ راضی نیستم.

قبلا هم گفته بودم که ترجیح می دهم در مورد تیم خاصی صحبت نکنم. استقلال هم احتیاج به آرامش دارد و بهتر است که در مورد این تیم صحبتی نکنیم تا همین روال را ادامه دهد.

فصل قبل در بازی آخری که با فولاد در مشهد داشتیم و با نتیجه مساوی تمام شد، مصاحبه کردم و گفتم همین الان هم دیر است که سرنوشت تیم تعیین گردد. مسئولان استان خراسان رضوی و مشهد بی تفاوت بودند و وضع بد امروز فکر می کنم حاصل همین بی تفاوتی مسئولان باشد.

در رابطه با اینکه چقدر حمیداوی مقصر شرایط امروز پدیده است، باید بگویم آخر این هم سوال دارد؟ جوابش تعیین است. از قول من هم اگر مطلبی منتشر می کنید، می توانید فکر کنید و فرق سال جاری و سال قبل را ببینید.

ما خودمان هم سربازی رفته ایم؛ باید ببینیم قانون چه می گوید. هرچه قانون می گوید باید اجرا گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 21 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1401 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1545

به "واکنش مهدی رحمتی به ماجرای سرباز های استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مهدی رحمتی به ماجرای سرباز های استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید