مشارکت 48 هزار نیک اندیش خوزستانی در طرح آجر به آجر

به گزارش سفر به مالزی، تهران (پانا) - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان به تشریح اقدامات این استان برای آشنایی دانش آموزان، اولیا و مردم جامعه با دو پویش ملی مهر را با محرم آغاز کنیم و من مادرم، بچه های ایران فرزند من پرداخت.

مشارکت 48 هزار نیک اندیش خوزستانی در طرح آجر به آجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان، علی قربانی درباره اقداماتی که در راستای اجرای طرح آجر به آجر با پویش های مهر را با محرم آغاز کنیم و من مادرم، بچه های ایران فرزند من در این استان اجرا شده است، اظهار کرد: در راستای اجرای پویش اول با ارائه تبلیغاتی که در سطح شهر انجام دادیم، توانستیم این پویش را در ذهن مردم جا بیندازیم.

وی با بیان اینکه در صدا و سیما تلاش کردیم با مصاحبه هایی به آماده کردن فضای جامعه در راستای آشنایی با پویش من مادرم، بچه های ایران فرزند من، کمک کنیم اضافه کرد: در تمام مدارس و ادارات بنر و پوستر این پویش را نصب کردیم تا ذهن دانش آموزان و خانواده ها حتی آحاد مردم جامعه با این پویش آشنا شود.

قربانی با تاکید براینکه فضای رسانه ای استان را درگیر اجرای پویش من مادرم، بچه های ایران فرزند من کردیم خبر داد که پیش تر 12هزار نفر از مردم خوزستان در پویش مهر را با محرم آغاز کنیم طرح نیکوکاری آجر به آجر شرکت کردند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان همچنین درباره اقدامات استان پیرامون اجرایی کردن پویش ملی من مادرم، بچه های ایران فرزند من گفت: در راستای اجرایی شدن این پویش تبلیغات فیزیکی انجام ندادیم بلکه از همان فضای رسانه ای برای معرفی طرح استفاده کردیم تا بتوانیم گامی موثر نیز در جهت آشنایی مردم جامعه با این پویش نیز برداریم.

وی گفت: در قالب این پویش جلساتی را با مدیران و مشاوران مدارس و بانوان برگزار کردیم تا فضا را برای مشارکت همگانی آماده کنیم.

قربانی با اشاره به اینکه با ایجاد چند گروه مجازی با مدیران مدارس پرجمعیت به ترغیب حداقل 60 درصد اولیای دانش آموزان پرداختیم اضافه کرد: درنظر داریم باهمکاری حوزه های بانوان استانداری و ادارات مختلف همچنین ارتباط با مشاغلی که بانوان در آنان فعالیت دارند، طرح را درمیان خانواده ها واقشار مختلف ترویح دهیم.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان در انتها صحبت های خود از مشارکت بیش از 36 هزار نفر در استان در پویش ملی من مادرم، بچه های ایران فرزند من خبر داد.

گفتنی است، در پویش طرح آجر به آجر تا به امروز بیش از 150 هزار نفر از هم وطنان مشارکت کرده اند و مردم خیراندیش می توانند از طریق سامانه مهر مدرسه به آدرس mehremadrese. ir و یا مراجعه به ajorbajor. ir در مدرسه سازی مشارکت کنند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 950

به "مشارکت 48 هزار نیک اندیش خوزستانی در طرح آجر به آجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت 48 هزار نیک اندیش خوزستانی در طرح آجر به آجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید