شهروندان آمریکایی به پلیس کشورشان اعتماد ندارند

به گزارش سفر به مالزی، نتایج تازه ترین نظرسنجی موسسه گالوپ بیانگر آن است که اعتماد مردم آمریکا به پلیس این کشور در پایین ترین سطح در سه دهه اخیر قرار گرفته است.

شهروندان آمریکایی به پلیس کشورشان اعتماد ندارند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش به نقل از سی ان ان، نتایج تازه ترین نظرسنجی موسسه گالوپ بیانگر آن است که کمتر از 50 درصد مردم آمریکا به پلیس کشورشان اعتماد دارند و این آمار کمترین میزان در سه دهه اخیر گزارش شده است.

این نظرسنجی در ماه مه (اردیبهشت) و پس از به راه افتادن موج اعتراضات در این کشور به قتل جورج فلوید سیاهپوستی که به دست پلیس سفیدپوست مینیاپولیس به قتل رسید، اجرا شده است.

البته این تنها بخشی از نتایج نظرسنجی سالانه موسسه گالوپ درباره اعتماد مردم آمریکا به نهادهایی مانند نظام پزشکی، رسانه، مدارس و ریاست جمهوری را نشان می دهد.

این موسسه سه دهه است که به نظرسنجی از مردم آمریکا مشغول است و آمار کنونی به دست آمده درباره میزان اعتماد به پلیس را پایین ترین حد در سی سال اخیر ارزیابی نموده است.

به گفته این موسسه، در کل سیاهپوستان در مقایسه با سفیدپوستان اعتماد کمتری به پلیس دارند، اما این میزان سال جاری در هر دو گروه کاهش یافته است. البته سال جاری هم میزان بی اعتمادی در سیاهپوستان بیشتر بوده و تنها 19 درصد از آن ها گفته اند اعتماد کامل یا زیاد به پلیس دارند.

همچنین در تعبیر نتایج این نظرسنجی می توان گفت نظر شهروندان آمریکا نسبت به عملکرد پلیس پس از اعتراضات به کلی تغییر نموده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 674

به "شهروندان آمریکایی به پلیس کشورشان اعتماد ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهروندان آمریکایی به پلیس کشورشان اعتماد ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید