روش های افزایش فالوور فعال و واقعی

به گزارش سفر به مالزی، افزایش فالوور فعال و واقعی مستلزم رعایت نکات مهمی است تا بتوانید صفحه خود را به طور صحیح ارتقاء دهید. رعایت این نکات موجب می گردد که افزایش فالوور، واقعی باشد و ریزش نکند. اگر در پی روش های افزایش فالوور اینستاگرام هستید، کافی است موارد این مطلب را رعایت کنید.

روش های افزایش فالوور فعال و واقعی

استفاده از رنگ های روشن

شما می توانید عکس های اینستاگرام خود را با فیلترهای مختلف بسیار متفاوت کنید ؛ اما در حین انجام این کار تصویر خود را تیره نکنید. طبق تحقیقات، عکس هایی با دیافراگم 65 درصد یا بیشتر، 24 درصد بیشتر از سایر عکس ها درگیر شده و موجب افزایش فالوور فعال و واقعی می گردد.

استفاده از هشتگ خودتان

اگر روی افزایش فالوور فعال و واقعی اینستاگرام به خصوص برای صفحه برند کار می کنید، این هشتگ را با مشخص هشتگی که هم مربوط به برند شمست و هم افراد می توانند برای موقعیت های مختلف زندگی روزمره از آن استفاده نمایند، انتخاب کنید. با تشویق افراد به استفاده از این هشتگ در پست های خود در طول زمان، می توانید برند خود را به افرادی که در موقعیت های مختلف اشتراک گذاری می نمایند، معرفی کنید.

دعوت از مهمان

پیشنهاد ویژه

گلدان شیشه ای دستساز تیراژه

مشاهده قیمت و خرید

گلدان شیشه ای رنگی تالاب

مشاهده قیمت و خرید

گلدان شیشه ای دستساز باران

مشاهده قیمت و خرید

در نظر داشته باشید برای افزایش و خرید فالوور ، مدیریت اکانت برند خود را برای مدت معینی به پروفایل های برجسته مرتبط با موضوع برند خود محول کنید. محتوایی که قرار است به وسیله این افراد ایجاد گردد و آنها را به عنوان مهمان دعوت کنید، فوراً توجه فالوورهای خودتان و صدها دنبال نماینده بالقوه مرتبط با موضوع شما را به خود جلب می نماید.

اشتراک گذاری مجدد

با استفاده از اپلیکیشن Repost، محتوایی را که کاربران درباره شما به اشتراک گذاشته اند، چه در حساب شخصی و چه در صفحه برند خود، مجدداً به اشتراک بگذارید. به طور خاص، با به اشتراک گذاری تصاویر حاوی محصولات خود، می توانید فالوورهای موجود خود را با حس اعتماد پرورش دهید و آنها را به سمت فروش راهنمایی کنید و بعلاوه از سایر افرادی که از محصولات شما برای آپلود عکس محصولات برند شما استفاده می نمایند حمایت کنید. می توان گفت این نوع مشوق برای اکانت اینستاگرام برندهای فروش محصولات برترین حرکت برای افزایش فالوور ایرانی فعال و واقعی اینستاگرام است.

استفاده از قاب

در حین ویرایش عکس ها، از ترتیباتی که باعث برجسته شدن محتوای شما می گردد، مانند حاشیه یا قاب، دریغ نکنید. طبق تحقیقات، عکس های با قاب 125 درصد بیشتر لایک می شوند و مردم از دنبال کردن این پروفایل ها ترسی ندارند. این کار موجب افزایش فالوور فعال و واقعی می گردد.

داستان بگویید

برای افزایش فالوور فعال و واقعی مراقب باشید عکس هایی را به اشتراک بگذارید که داستانی در پشت خود دارند که می تواند روی افراد تأثیر بگذارد و این داستان را برای کاربران خود بگویید. عکس هایی که با استوری تغذیه می شوند به راحتی می توانند به افراد بیشتری در اینستاگرام دسترسی پیدا نمایند.

پخش زنده

اگر عکس های رویدادی را که به صورت زنده در آن شرکت نموده اید به اشتراک می گذارید، سعی کنید با اضافه کردن افراد مشهوری که ممکن است به عکس های شما مرتبط باشند، به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید. نباید فراموش کنید که هنرمندان محبوب خود و سایر هنرمندانی که دیگران علاقه مند هستند را تگ کنید، مخصوصاً در عکس هایی که در کنسرت گرفته اید. از افزایش فالوور فعال و واقعی و تماشا تعداد افرادی که پروفایل شما را در مدت زمان کوتاهی دنبال می نمایند و افرادی که عکس شما را لایک می نمایند شگفت زده خواهید شد.

عکستان را ویرایش کنید

یک ابزار ویرایش عکس را با توجه به احتیاج خود شناسایی نموده و آغاز به استفاده از آن کنید. برترین راه برای جذب بیشتر تصاویر و افزایش فالوور فعال و واقعی، اشتراک گذاری محتوای با کیفیت است. مطمئن شوید که می توانید رنگ های آبی و روشن ذکر شده در بالا را با این برنامه ایجاد کنید.

درخواست لایک کنید

طبق تحقیقات اجرا شده کلمات لایک و مشتقات آن روی تصویر هم اندازه افزایش فالوور فعال و واقعی اینستاگرام و هم تعداد لایک عکس های شما را 89 درصد افزایش می دهد. مراقب باشید که چنین پست هایی را چند بار در هفته، نه در همه پست های خود، بلکه در تصاویری که مناسب می دانید، ایجاد کنید.

منبع: اتاق
انتشار: 25 خرداد 1401 بروزرسانی: 25 خرداد 1401 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1572

به "روش های افزایش فالوور فعال و واقعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش های افزایش فالوور فعال و واقعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید