دلیل تغییر مهم در ترکیب پرسپولیس، چرا نورالهی و کامیابی نیا نیمکت نشین شدند؟

به گزارش سفر به مالزی، یکی دیگر از تغییرات یحیی گل محمدی در ترکیب پرسپولیس نیمکت نشین کردن همزمان احمد نورالهی و کمال کامیابی نیا بود.

دلیل تغییر مهم در ترکیب پرسپولیس، چرا نورالهی و کامیابی نیا نیمکت نشین شدند؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، خیلی ها با شنیدن خبر ترکیب اصلی پرسپولیس در ملاقات برگشت مقابل گوا هند حسابی غافلگیر شدند.

خلاصه آن که یحیی گل محمدی هم احمد نورالهی را روی نیمکت نشاند و هم کمال کامیابی نیا را! در سال های اخیر عادت نموده بودیم شماره 8 و 11 پرسپولیس را در کنار هم ببینیم و بعد از خرید میلاد سرلک از میان احمد نورالهی و کمال کامیابی نیا یکی با شماره 10 جدید پرسپولیس زوج مرکز خط میانی را می ساختند.

سابقه نداشت احمد نورالهی و کمال کامیابی نیا با هم از ترکیب اصلی خارج شوند. این بار اما اتفاق جدیدی رخ داد و محمد شریفی هافبک جوان و 21 ساله پرسپولیس در کنار میلاد سرلک قرار گرفته است.

برای خیلی ها این سئوال پیش آمده باشد که چرا یحیی گل محمدی هر دو هافبک دفاعی با تجربه خودش را نیمکت نشین کرد؟ از هند خبر می رسد دلیل آن 3 بازی فشرده نورالهی و خستگی کمال کامیابی نیا بود.

سرمربی پرسپولیس نمی خواست ریسک مصدومیت احتمالی را به جان بخرد و بر همین اساس این دو هافبک دفاعی مطرح خود را روی نیمکت نشاند تا کمی استراحت نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1181

به "دلیل تغییر مهم در ترکیب پرسپولیس، چرا نورالهی و کامیابی نیا نیمکت نشین شدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل تغییر مهم در ترکیب پرسپولیس، چرا نورالهی و کامیابی نیا نیمکت نشین شدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید