تکلیف مناظره بعدی ترامپ و بایدن چیست؟، مکانل پاسخ داد

به گزارش سفر به مالزی، خبرنگاران : با توجه به ابتلای دونالد ترامپ به ویروس کرونا، رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا روز جمعه گفت که دور دوم مناظرات انتخابات 2020 احتمالا به صورت مجازی و از راه دور برگزار خواهد شد.

تکلیف مناظره بعدی ترامپ و بایدن چیست؟، مکانل پاسخ داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا: میچ مکانل رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا گفت: دور دوم مناظرات باید انجام شود و امیدواریم که تا آن زمان حال رییس جمهوری خوب شود و شما می دانید که آنها می توانند این مناظره را از طریق مجازی و راه دور نیز انجام دهند.

مکانل اضافه کرد: ما این روزها به دلیل ویروس کرونا بسکمک از کارها را از راه دور انجام می دهیم، امیدوارم که آنها نیز بتوانند این کار را انجام دهند.

دور دوم مناظره میان دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان و جو بایدن نامزد دموکرات ها قرار است در 15 اکتبر (24 مهر) برگزار شود. اما با توجه به اینکه آزمایش کرونا ترامپ و همسرش ملانیا مثبت اعلام شده، احتمال دارد که در نحوه برگزاری دور دوم مناظره تغییراتی بوجود آید.

در دور اول مناظره ریاست جمهوری، ترامپ و بایدن با یکدیگر دست ندادند اما از طرف دیگر هیچ یک نیز از ماسک استفاده نکرده و تنها به حفظ فاصله اجتماعی سه متری اکتفا کردند.

کمپین بایدن روز جمعه خاطرنشان کرد که قرار است نامزد دموکرات ها نیز به زودی آزمایش کرونا بدهد.

ابتلای ترامپ به کرونا همچنین باعث شد کاخ سفید روز جمعه همه برنامه های سیاسی را لغو کند و انتظار می رود سفرهای مبارزاتی و جمع آوری کمک های مالی برنامه ریزی شده برای روزهای آینده به ویژه بازدید از مناطق اصلی رقابت انتخاباتی همچون ویسکانسین، پنسیلوانیا و نوادا به دلیل قرنطینه رئیس جمهوری در کاخ سفید منتفی شود.

این مساله برای ترامپ از آن جهت سنگین تمام خواهد شد که حتی در نخستین مناظره انتخاباتی هم بایدن رقیب دموکرات خود را به دلیل استفاده از ماسک مورد تمسخر قرار داد و مدعی شد در هیچ یک از گردهمایی های انتخاباتی خود که عمدتا بدون رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود، هیچ مسئله ای نداشته است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 741

به "تکلیف مناظره بعدی ترامپ و بایدن چیست؟، مکانل پاسخ داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف مناظره بعدی ترامپ و بایدن چیست؟، مکانل پاسخ داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید