توضیحات شکوری درباره پست حاشیه ساز اینستاگرام پرسپولیس، قصد و انگیزه ای برای رنجاندن مردم هند نداشتیم

به گزارش سفر به مالزی، معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در خصوص انتشار پستی در صفحه اینستاگرام این باشگاه که موجب رنجش مردم هند شده است، توضیحاتی بیان نمود.

توضیحات شکوری درباره پست حاشیه ساز اینستاگرام پرسپولیس، قصد و انگیزه ای برای رنجاندن مردم هند نداشتیم

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور ارزان هند ما را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران ، ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با رسانه رسمی این باشگاه، با اشاره به اتفاقات رقم خورده طی روزهای گذشته گفت: دقایقی پس از آنکه هواپیمای حامل اعضای تیم پرسپولیس ایران به شهر گوا رسید، متوجه اتفاقات رقم خورده در طول مدت پرواز از جمله انتشار پستی عجیب به وسیله ارگان خبری باشگاه شدیم. از همان لحظه پیگیری را شروع کردیم تا مسائل بیشتری برای باشگاه به وجود نیاید.

وی اضافه نمود: رابطه دو کشور ایران و هند همیشه در طول تاریخ در بالاترین سطح خود قرار داشته و نزدیکی فرهنگی مردم، احترام بالایی را در ارتباط هر دو کشور ایجاد نموده است. بدون تردید ایران و هند دوست و برادر بوده اند و باقی می مانند. حتی روزی که شهر گوا به عنوان میزبان پرسپولیس انتخاب شد، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه با انتشار پیامی اعلام نمود به این انتخاب، احترام می گذارد و برای بسط دادن آرامش و صلح، تیم را مهیای سفر به هند می نماید.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس ایران ادامه داد: ما با انتشار یک پست ویژه، بابت اتفاقات گذشته از مردم هند عذرخواهی کردیم و خواهان برخورد شدیدی از سوی شرکت کارگزار با عوامل این اتفاق شدیم. از طرفی، شب گذشته نیز، نامه ای رسمی برای فدراسیون این کشور نوشتیم تا ضمن شرح مسائلی که منجر به انتشار آن پست به وسیله صفحه اینستاگرام باشگاه شده، مراتب عذرخواهی خود را به گوش مسئولان فدراسیون هند برسانیم.

شکوری در خاتمه گفت: هیچ قصد و انگیزه ای برای رنجاندن مردم عزیز هند در میان نبود و با اینکه از شرایط میزبانی و امکانات ورزشی در شهر گوا انتقاداتی داریم، ولی مسائلی که رقم خورده، صرفاً یک اشتباه در امر هماهنگی و همچنین کج سلیقگی ادمین صفحه اینستاگرام باشگاه پرسپولیس است. ارگان های خبری باشگاه طبق یک قرارداد منعقد شده در گذشته، در اختیار کارگزار باشگاه است، ولی امیدواریم دیگر شاهد رقم خوردن چنین مسائل فرهنگی نباشیم؛ مسائلی که باعث ایجاد سوءتفاهم و زمینه ساز دلخوری مردم کشورهای دیگر می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1072

به "توضیحات شکوری درباره پست حاشیه ساز اینستاگرام پرسپولیس، قصد و انگیزه ای برای رنجاندن مردم هند نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات شکوری درباره پست حاشیه ساز اینستاگرام پرسپولیس، قصد و انگیزه ای برای رنجاندن مردم هند نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید