باشگاه ماشین سازی: مرادی با ما قرارداد دارد، استقلال تخلف نموده است

به گزارش سفر به مالزی، باشگاه ماشین سازی تبریز در بیانیه ای به عقدقرارداد باشگاه استقلال با بازیکن این تیم واکنش نشان داد.

باشگاه ماشین سازی: مرادی با ما قرارداد دارد، استقلال تخلف نموده است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، متن بیانیه به توضیح زیر است:

بسمه تعالی

قراردادهای غیرمنطقی و غیرقانونی با بازیکنانی که هنوز با باشگاه قبلی خود قرارداد دارند تبدیل به یک بدعت نامبارک شده و ظاهرا اراده ای جهت جلوگیری از آن وجود ندارد و باید تاوان قهرمان نشدن استقلال را کل فوتبال ایران بدهد و متاسفانه هیچ نهادی نیز به آن ورود نمی کند.

در شرایط حساس مالی کشور جابجایی فوتبالی ما به سمتی می رود که روشنگری برای مردم باعث شرم خواهد بود و مبالغی در آن رد و بدل می گردد که خیلی فراتر از حقوق یک عمر کارمندی است و در روزهای گذشته نیز باشگاه استقلال تهران نقش اصلی را در افزایش بی حد و اندازه این رقم ها داشته است. متاسفانه مدیران این باشگاه تحت تاثیر شکست در فینال جام حذفی کشور، با رویه ای غلط وارد این بازار شده اند و روزانه با ده ها بازیکن مذاکره و پیشنهاد چندین میلیاردی ارایه می دهند و در نهایت بدون عقد قرارداد آنها را با ادعاهای میلیاردی روانه بازار می نمایند و کسی جوابگوی این ضربه ناجوانمردانه به فوتبال نیست.

دیروز استقلال در شرایطی با بابک مرادی عقد قرارداد نموده است که این بازیکن با باشگاه ماشین سازی تبریز قرارداد ثبت شده دارد و بدون رضایت این باشگاه هرگونه عقد قراردادی تخلف است و امروز پیمان بابایی دیگر بازیکن این باشگاه به رغم داشتن قرارداد ثبت شده پای میز مذاکره با این باشگاه نشسته است و متاسفانه ارقام پیشنهادی به اندازه ای بالا بوده که بازیکنان تحت قرارداد راضی به محرومیت شش ماهه و دوری از میادین می شوند.

در شرایط فعلی ما به کرات شاهد این قانون شکنی ها هستیم و مبالغ هنگفت چشم قانون را کور نموده است و آیا محرومیت شش ماهه بازیکن ضرر و زیان باشگاه قبلی را تامین خواهد نمود؟ آیا قراردادهای چندین ساله که یکی از ارکان اصلی حرفه ای گری است با این موضوع زیر سؤال نمی رود؟ و موضوع مهم تر اینکه آیا باشگاهی غیر از استقلال که داغ شکست در فینال را دارد چنین کاری می کرد با سکوت قانون روبرو می شد؟ کاش آقایان علاج واقعه قبل از وقوع نمایند تا از ایجاد بحرانی عظیم برای فوتبال کشور جلوگیری گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 715

به "باشگاه ماشین سازی: مرادی با ما قرارداد دارد، استقلال تخلف نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه ماشین سازی: مرادی با ما قرارداد دارد، استقلال تخلف نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید