اسکوچیچ بهترین گزینه برای تیم ملی نبود اما گزینه بدی هم نیست

به گزارش سفر به مالزی، علی لطیفی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: اگر مسابقات انتخابی جام جهانی ادامه پیدا می کرد به ضرر تیم ملی بود و باتوجه به شرایطی که در جدول برای ما پیش آمده بود احتمال این که نتوانیم از مرحله مقدماتی صعود کنیم زیاد می شد. اما این تعطیلی و وقفه ناخواسته به سود ما می شود و تیم ملی باید از این فرصت استفاده کرده و با خارج شدن از شوک دو شکست مقابل عراق و بحرین، مرحله بعدی بازی ها را با روحیه و شرایط بهتری آغاز کند.

اسکوچیچ بهترین گزینه برای تیم ملی نبود اما گزینه بدی هم نیست

ملی پوش سابق کشورمان در خصوص جدایی ویلموتس از تیم ملی گفت: او یک مربی درجه اول نبود و برای حضور در تیم ملی ایران هم انگیزه زیادی نداشت. وقت زیادی برای تیم ملی نمی گذاشت و شاید اگر روحیه و انگیزه کی روش را داشت می توانست نتایج بهتری بگیرد. ویلموتس مثل کی روش جار و جنجال نداشت و سکوت سیاست اصلی او بود. اما انگیزه لازم هم نداشت و این برای تیم ملی ما خوب نبود.

لطیفی با اشاره به انتخاب اسکوچیچ به عنوان جانشین ویلموتس بیان داشت: اسکوچیچ یک یا دو لِوِل از ویلموتس پایین تر است و رزومه اش هم این را نشان می دهد. اما آنچه اسکوچیچ را از ویلموتس پیش می اندازد، انگیزه بیشتر او نسبت به ویلموتس است. اسکوچیچ شاید اسم و رسم ویلموتس را نداشته باشد اما خیلی بیشتر از او برای تیم ملی وقت می گذارد و همین که قرار نیست پروازی باشد و برای موفقیت انگیزه زیادی دارد امتیاز خاصی است.

وی اضافه کرد: این را نمی گویم که اسکوچیچ بهترین گزینه برای تیم ملی بود و این را هم نمی گویم که او گزینه بدی است. در شرایطی که فوتبال ما داشت شاید اسکوچیچ تنها گزینه موجود بود که باید به او اعتماد می کردیم.

پیشکسوت فوتبال در خصوص لیگ برتر و شرایط حاکم بر فوتبال نیز بیان داشت: به نظر می رسد کرونا فعلاً قصد نابودی ندارد و قرار است مدت دیگری کشور را تهدید کند. پر واضح است تا زمانی که این ویروس مهلک از بین نرود نباید انتظار آغاز لیگ و حتی آغاز تمرینات گروهی را داشت. لذا نمی توان در این خصوص حدس کرد و باید صبر کرد دید در هفته های آینده چه اتفاقی می افتد و سر فرصت یک تصمیم عاقلانه و منصفانه در خصوص لیگ برتر گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 466

به "اسکوچیچ بهترین گزینه برای تیم ملی نبود اما گزینه بدی هم نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ بهترین گزینه برای تیم ملی نبود اما گزینه بدی هم نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید