کدخدایی: باید به دغدغه های معترضان گوش داد

به گزارش سفر به مالزی، سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به ناآرامی های اخیر در ایران گفت: باید به معترضانی که دغدغه معیشت دارند احترام بگذاریم، به دغدغه هایشان گوش دهیم و ببینیم مشکلاتشان چیست.

کدخدایی: باید به دغدغه های معترضان گوش داد

به گزارش سفر به مالزی، عباس علی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان کشورمان در گفت وگوی اختصاصی با شکبه فرانس 24 درباره ناآرامی های اخیر ایران در پی اصلاح قیمت بنزین گفت که باید میان کسانی که درباره مسائل مربوط به معیشت و اقتصاد به طور قانونی تظاهرات می نمایند، مانند اعتراضاتی که در فرانسه و عراق رخ داد و کسانی که فقط قصد خراب کاری داشتند، تمایز قائل شد.

کدخدایی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره با دقت به معترضان صلح جو گوش سپرده است؛ مقامات باید جوابگوی خواسته های به حق مردم باشند اما بدیهی است که وقتی آشوبی ایجاد گردد، خراب کاری باشد و به مراکز دولتی آسیب وارد گردد و اموال مردم تخریب گردد، این مسئولیت نیروهای امنیتی و پلیس است که وارد عمل شوند و طبیعتا در چنین عملیات هایی، حوادثی نیز رخ می دهند.

او ادامه داد: ما باید بتوانیم میان کسانی که برای معیشت شان اعتراض می کردند که باید به آن ها احترام بگذاریم، به دغدغه هایشان گوش دهیم و ببینیم مشکلاتشان چیست و کسانی که مرتکب اقدامات ارعاب گری و خراب کاری شدند، تمایز قائل شویم.

سخنگوی شورای نگهبان در ادامه بیان کرد که کسانی که شاهد رویدادهای ایران از خارج هستند، همواره دقیق ترین درک را ندارند و متاسفانه، تحلیلی که بیرون از ایران انجام می گردد، همواره تحلیل درستی نیست.

کدخدایی درباره قطع شدن دسترسی به شبکه اینترنت بین المللی، در ایران در طی آن ناآرامی ها گفت: اگر یک جاده یا شاه راهی وجود داشته باشد و تروریست ها بیایند و کاری انجام دهند، اولین کاری که با آن شاه راه می کنید چیست؟ آن را می بندید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 138

به "کدخدایی: باید به دغدغه های معترضان گوش داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدخدایی: باید به دغدغه های معترضان گوش داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید