چرا شهاب حسینی از پروژه بی همه چیز خارج شد؟!

به گزارش سفر به مالزی، ایرنا/ حاشیه شیرین اکران فیلم دوم حضور مجری محبوب سیما عادل فردوسی پور در کاخ رسانه بود.

چرا شهاب حسینی از پروژه بی همه چیز خارج شد؟!

اگرچه برخی چهره های اصلی این فیلم هدیه تهرانی و هادی حجازی فر در اکران و نشست خبری حضور نداشتند، فردوسی پور با همان خنده های معروفش آمده بود و مهمان غیرمنتظره اولین روز جشنواره بود.

فیلم بی همه چیز به کارگردانی محسن قرایی فیلمی جذاب بود؛ فیلمی که شروع خوب اولین روز اکران را تکمیل کرد و طبق سیاق همیشگی درباره قصاص و اعتیاد و خیانت نبود، اما بیشمار موضوعات اجتماعی را نشان رفته بود و در این نشانه رفتن های گاه مستقیم و گاه غیرمستقیم اش، حرفهای زیادی برای گفتن و پس از آن صحبت درباره اش داشت.

در نشست بی همه چیز به رغم این که تعداد بیشتری از عوامل فیلم حضور داشتند اما به دلیل رعایت شیوه نامه های بهداشتی صرفا محسن قرایی (کارگردان)، جواد نوروزبیگی (تهیه کننده)، مرتضی هدایی (مدیر فیلمبرداری)، پرویز پرستویی (بازیگر) و باران کوثری (بازیگر) روی صحنه حاضر شدند و به سوالات خبرنگاران و اهالی رسانه پاسخ دادند.

حاشیه این مراسم هم سوال یکی از خبرنگارانی بود که درباره علت خروج شهاب حسینی از این فیلم پرسید و جواد نوروزبیگی (تهیه کننده) به دلیل آنچه وی عدم رعایت اصول حرفه ای خبرنگاری خواند مسکوت ماند و نوروزبیگی صرفا به این پاسخ بسنده کرد که شهاب حسینی به دلایل درون گروهی از اثر جدا شد و ترجیح می دهم بیشتر در این باره صحبت نکنم.

روز ابتدایی جشنواره امسال شروعی بود که سال ها منتظرش بودیم؛ نوید یک جشنواره خوب با فیلم هایی بدعت گذار و خوش ساخت که در بدترین روزهای زندگی جمعی مان زیر سایه همه گیری ترسناک نوید سینمایی پرفروغ می دهد.

منبع: همگردی
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1038

به "چرا شهاب حسینی از پروژه بی همه چیز خارج شد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا شهاب حسینی از پروژه بی همه چیز خارج شد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید