واکنش وزارت ارتباطات به تاخیر پروازهای هما به علت قطعی اینترنت ، کابل ها به سرقت رفته بود

به گزارش سفر به مالزی، رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات درباره قطع سیستم چکینگ بلیت 2 پرواز نجف و هامبورگ گفت: این اختلال به علت سرقت کابل و سیم در اپراتور پارس آنلاین اتفاق افتاده و با پیگیری سازمان تنظیم مقررات برطرف شده است.

واکنش وزارت ارتباطات به تاخیر پروازهای هما به علت قطعی اینترنت ، کابل ها به سرقت رفته بود

به گزارش خبرنگاران، دو پرواز هما به نجف و هامبورگ امروز با تأخیر روبرو شد که در این زمینه حسام قربانعلی- سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران- درباره علت تاخیر پروازهای بین المللی هما در فرودگاه امام (ره) شرح داد که با پیگیری ها متوجه شدند این تاخیرها به علت قطعی سیستم چکینگ بلیت است که به علت مشکل سرورهای ISP پارس آنلاین پیش آمده، این دیتاسنتر در پارس آنلاین قرار گرفته است اما متاسفانه مدیران پارس آنلاین جوابگو نیستند.

طبق گفته وی مشکل اینترنت و عدم اتصال سیستم رزرویشن به چکینگ اتومات موجب بروز این مشکل شده است و در حال حاضر همکاران ما چکینگ بلیت را در فرودگاه به صورت دستی انجام می دهند که منجر به تاخیر شده و همه کوشش خود را می کنیم که این تاخیر به حداقل برسد، البته در حال حاضر کار چکینگ پروازها تقریبا به خاتمه رسیده است.

در همین رابطه محمد احسان خرامید- رئیس مرکز ملی اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات- با انتشار پستی در یک پیغام رسان داخلی اعلام نمود: قطعی سیستم چکینگ هما به علت مشکل در سرور شرکت ارائه دهنده است.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات درباره قطع سیستم چکینگ بلیت 2 پرواز نجف و هامبورگ گفت: این اختلال به علت سرقت کابل و سیم در اپراتور پارس آنلاین اتفاق افتاده و با پیگیری سازمان تنظیم مقررات برطرف شده است. شبکه اینترنت کشور بدون مشکل در حال سرویس دهی است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 اسفند 1401 بروزرسانی: 29 اسفند 1401 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1728

به "واکنش وزارت ارتباطات به تاخیر پروازهای هما به علت قطعی اینترنت ، کابل ها به سرقت رفته بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وزارت ارتباطات به تاخیر پروازهای هما به علت قطعی اینترنت ، کابل ها به سرقت رفته بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید