نماینده خرم آباد: بی ریشه ها تاریخ بخوانند، پیگیری های قضایی شروع شده است

به گزارش سفر به مالزی، نماینده مردم خرم آباد و چگنی گفت: افراد کوچک و پرحاشیه که با توهین به اقوام نجیب و عظیم ایران سعی در عظیم کردن خود را دارند بدون تردید در زمین دشمن بازی می نمایند و خواسته یا ناخواسته طراحی های سرویس های امنیتی علیه ملت ایران را جامه عمل می پوشانند.

نماینده خرم آباد: بی ریشه ها تاریخ بخوانند، پیگیری های قضایی شروع شده است

به گزارش خبرنگاران، مرتضی محمودوند در واکنش به صحبتهای اخیر یکی از بازیگران درباره قوم لُر گفت: در این مقطع حساس امنیتی و بحرانی که مردم سرافراز و بصیر ایران با وحدت و انسجام مثال زدنی خود جانانه مقابل بدخواهان ایستاده اند، نباید به سادگی از کنار این قبیل حرکات بگذریم تا درس عبرتی باشد برای هر کس و ناکسی که عظمت ستودنی ایرانیان اصیل و نجیب را به سخره می گیرد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: اصالت تردیدناپذیر، تاریخ سترگ، قدمت چند 10 هزار ساله و فرهنگ غنی قوم لر به عنوان یک تمدن با شکوه بر هیچ کس پوشیده نیست و احتیاج به تشریح ندارد.

محمودوند مطرح کرد: به امثال این بی ریشه ها اکیدا توصیه می کنم سرگذشت غرور انگیز و سراسر افتخار بانوان مومن و موحد سرزمینم که همچون پرچمی باعظمت و بر افراشته در طول تاریخ است را مطالعه نمایند؛ بانوان افتخار آفرینی همچون سردار بی بی مریم و از همین تبار، عظیم بانوی شجاع و قهرمان هخامنشی، نجیب زاده انشان بانو یوتاب و هزاران شیر زن دیارم که از حیث عظیمی و نجابت کم نظیر هستند.

وی افرود: رزمندگان و شهدای دشمن شکن دفاع مقدس به دست همین مادران تربیت و پرورش یافتند، این یادآوری ها بدان جهت است تا بار دیگر به خود اجازه ندهند نام پرافتخار لُر پارسی تبار را با بی ادبی بر زبان کثیفشان جاری نمایند و بدانند که جغرافیای لُر در طول تاریخ مهد پرورش شیرزنان و اَبَرمردانی بوده است که همیشه پرچمدار دفاع از وطن و پاسدار تمامیت ارضی ایران عزیز بوده و هستند.

نماینده خرم آباد و چگنی گفت: پیگیری های قضایی در این خصوص شروع شده است و اینگونه افراد دون مایه و گستاخ که حتی مایل نیستم نام و نشان حقیر آنان را مکتوب و بر زبان جاری کنم به کمک خداوند متعال و پشتوانه مردم شریف و غیرتمند ادب و تربیت خواهند شد و انتظار می رود که دستگاه محترم قضایی مجازات اینگونه جرایم را با هدف بازدارندگی به انجام رساند.

محمودوند در انتها بیان نمود: اما خطاب به بعضی افراد که در قالب گروه ها، موسسات و تشکلهای مردم نهاد خودخوانده خود را لُر معرفی نموده و با طراحی هدفمند به این قبیل موضوعات در جهت اهداف بدخواهان و دشمنان ملت ایران دامن می زنند و موضع گیری هایی مشکوک و هدفمند دارند، با اشرافیت کامل اعلام می کنم که شما نه تنها لُر نیستید بلکه هیچ خط و ربطی هم به این قوم عظیم ندارید و بدون شک با ایجاد بقالی هایی تحت عنوان فعالیت های اجتماعی درصدد خرید محبوبیت و یا انجام بخشی از طراحی دشمن در جهت ناامنی و آشوب هستید.

به گزارش خبرنگاران، یکی از بازیگران اخیرا در اظهار نظری گفته است ماشاءالله دخترهای امروزی سر و وضعشون نیکول کیدمنه، طرز فکرشون لُر که باعث واکنش قشر عظیمی از مردم و به ویژه هم میهنان لر به این مطلب شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 902

به "نماینده خرم آباد: بی ریشه ها تاریخ بخوانند، پیگیری های قضایی شروع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده خرم آباد: بی ریشه ها تاریخ بخوانند، پیگیری های قضایی شروع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید