در بحث تامین کالای اساسی در شوط مسئله ای نداریم

به گزارش سفر به مالزی، خبرنگاران/آذربایجان غربی فرماندار شوط گفت: در بحث تامین کالاهای اساسی و موجودی بازار مسئله ای نداریم.

در بحث تامین کالای اساسی در شوط مسئله ای نداریم

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

حسن عبدالهی اصل شامگاه روز 2 تیر ماه در ملاقات با اصناف این شهرستان بر لزوم توجه به مسائل معیشتی و نظارت هر چه بیشتر بر بازار در ایام سخت کرونایی تاکید و اظهار کرد: در بحث تامین کالاهای اساسی و موجودی بازار مسئله ای نداریم و اگر توزیع مناسب در سطح شهر انجام گردد با افزایش قیمت روبرو نخواهیم شد که در این مقوله وظیفه نظارت صنعت و معدن و اتاق اصناف بسیار مهم است.

وی بر تشدید بازدید ها تاکید نمود و گفت: فروشندگانی که در سطح شهر اقدام به گران فروشی می نمایند به وسیله تعزیزات و صنعت معدن و تجارت شناسایی و در اسرع وقت اقدام قانونی صورت گیرد.

فرماندار شوط به همراهی و همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و صنوف و کسبه شهرستان با ستاد پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا ویروس شهرستان اشاره و تصریحکرد: این همکاری باید همچنان ادامه داشته باشد تا شرایط شهرستان بحرانی نگردد.

به گزارش خبرنگاران، عبدالهی اصل همچنین گفت: اداره صمت موظف به تهیه ماسک ارزان قیمت است تا در این روزهای کرونایی در اختیار عموم مردم گذاشته گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 583

به "در بحث تامین کالای اساسی در شوط مسئله ای نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در بحث تامین کالای اساسی در شوط مسئله ای نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید