تعداد کاربران فیس بوک از مرز 3 میلیارد نفر گذشت

به گزارش سفر به مالزی، ایسنا: امپراتوری شبکه های اجتماعی مارک زاکربرگ، از افزایش درآمدهای تبلیغاتی اطلاع داد و اعلام نمود که اکنون سه میلیارد نفر کاربر دائمی فیس بوک هستند.

تعداد کاربران فیس بوک از مرز 3 میلیارد نفر گذشت

شرکت متا پلتفرم که شرکت مادر فیس بوک، اینستاگرام و اپلیکیشن تازه تردز (Threads) است، رشد 11 درصدی عایدی در سه ماه منتهی به ژوئن را گزارش کرد.

این شرکت اعلام نمود که تعداد کاربران ماهانه فیس بوک به بیش از سه میلیارد نفر رسیده است. به این ترتیب، حدود 40 درصد از جمعیت دنیا به طور منظم از این شبکه اجتماعی استفاده می نمایند.

این شرکت با افزایش فروش به 32 میلیارد دلار، طوفان بازار تبلیغات را پشت سر گذاشت. جهش فروش متا نشان می دهد که بعضی از تبلیغات نمایندگان ممکن است به جای توییتر، در اپلیکیشن های شبکه اجتماعی شرکت متا هزینه می نمایند.

سود شرکت متا هم با رشد 16 درصدی، به 7.8 میلیارد دلار رسید و گردش مالی ناشی از کاهش شدید هزینه ها را تقویت کرد. ارزش سهام شرکت متا از ابتدای سال میلادی جاری تا به امروز با بازگشت سرمایه گذاران به سهام های فناوری، بیش از دو برابر شده است.

ارزش سهام این شرکت شب گذشته پس از پیش بینی متا فروش در ماه های آینده که فراتر از انتظارات وال استریت بود، پس از انتها ساعت رسمی معاملات بازار نیویورک، پنج درصد افزایش یافت.

با این حال، این شرکت هشدار داد که ضرر واحد رئالیتی لَبز که بر متاورس آینده گرای زاکربرگ تمرکز دارد، همچنان در حال افزایش است.

افزایش تعداد کاربران فیس بوک که نسبت به سال قبل سه درصد افزایش یافته است، پس از یک دوره رکود در این اپلیکیشن روی می دهد.

منبع: انتخاب
انتشار: 6 مرداد 1402 بروزرسانی: 6 مرداد 1402 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1779

به "تعداد کاربران فیس بوک از مرز 3 میلیارد نفر گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد کاربران فیس بوک از مرز 3 میلیارد نفر گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید