بیانیه تند باشگاه مس کرمان در واکنش به اشتباهات داوری

به گزارش سفر به مالزی، باشگاه مس کرمان در واکنش به اشتباهات داوران در دیدارهای این تیم بیانیه تندی صادر کرد.

بیانیه تند باشگاه مس کرمان در واکنش به اشتباهات داوری

به گزارش خبرنگاران، باشگاه مس کرمان در واکنش به اشتباهات داوری در دیدارهای هفته های اخیر این تیم، بیانیه ای را صادر کرد که متن این بیانیه به شرح زیر است:

بازهم همانند سال های گذشته هفته های آخر لیگ یک آبستن اتفاقاتی شده است که شبه و شک را تا بیشترین حد خود بالا می برد ... از پنالتی های راحتی که به سود یک تیم بالای جدولی اعلام می شود تا پنالتی ها و اخراج های عجیب تری که علیه دیگر تیم بالانشین اتخاذ می شود ...!

در حالی که تعیین شد تصمیم بحث برانگیز داور در اخراج یکی از بازیکنان مس در اهواز و برابر استقلال خوزستان اشتباه بوده است تا داور اشتباهی کاملا اثر گذار بر علیه مس کرمان مرتکب شده باشد، درست در هفته بعد نیز در یک تصمیم بهت آور پنالتی بر علیه مس کرمان در دقیقه 88 اعلام می شود تا سهوی بودن این اشتباهات با تردید شدید روبرو شود ...

در آن سو اما برای دیگر تیم بالای جدول تقریباً هر هفته و به صورت مداوم ساده ترین اتفاقات به سود این تیم پنالتی تشخیص داده می شود تا وجود این تضاد آشکار در تصمیم گیری ها، یک گیجی و ابهام بزرگ را در مسابقات این هفته لیگ یک به وجود بیاورد.

مسلما تکرار این اتفاقات و تصمیمات شبهه انگیز در هفته های آینده یک فاجعه بزرگ برای مسابقات لیگ یک محسوب می شود و متاسفانه این شائبه که در هفته های آخر لیگ یک جریاناتی در خارج از زمین به شدت فعال می باشند تا نتایج به گونه ای حاص رقم بخورد، با ادامه این اتفاقات و تصمیمات بیشتر ملموس می شود که نهادهای نظارتی بر فوتبال ایران اصلا نباید اجازه بیشتر شدن این اتفاقات و در پی آن شبهات فاجعه آور برای فوتبال ایران را بدهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 644

به "بیانیه تند باشگاه مس کرمان در واکنش به اشتباهات داوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه تند باشگاه مس کرمان در واکنش به اشتباهات داوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید