بررسی راهکارهای پیشنهادی فیفا درباره قرارداد بازیکنان در فدراسیون فوتبال

به گزارش سفر به مالزی، دبیرکل فدراسیون فوتبال نشستی با مسئولان حقوقی و مسابقاتی فوتبال در خصوص پیامدهای کرونا و راهکاری فیفا درباره قرارداد بازیکنان برگزار کرد.

بررسی راهکارهای پیشنهادی فیفا درباره قرارداد بازیکنان در فدراسیون فوتبال

به گزارش سفر به مالزی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال عصر دیروز جلسه ای را با حضور محمود شیعی، لیلا صوفی زاده، مسئولان سازمان های لیگ فوتبال و فوتسال، کمیته های حقوقی و تدوین مقررات، انضباطی، تعیین شرایط بازیکنان، دپارتمان بین الملل، دپارتمان تیم ملی، کننده بازیکنان تیم های ملی فوتسال و فوتبال بانوان و آقایان برگزار کرد.

در این نشست دبیرکل فدراسیون فوتبال به بحث و بررسی در خصوص راه چارههای فیفا پرداخت و نظرات کمیته های مسئولان حقوقی و سابقاتی فدراسیون فوتبال نیز ارائه شد.

شیوع ویروس کرونا که منجر به تعلیق تمام فعالیت های مختلف از جمله فوتبال شده است، باعث شده سوالاتی از فیفا شود. بر همین اساس فیفا پس از تشکیل کارگروهی، نامه ای را به فدراسیون های عضو خود ارسال کرده و راه چارههای مختلفی را در خصوص قرارداد بازیکنان مطرح کرده است تا باشگاه ها و بازیکنان بتوانند بر اساس شرایط موجود خود در کشورشان، از این راه چارهها استفاده کنند.

با توجه به اینکه مدت زمان قرارداد بازیکنان و بحث تعهد طرفین در این راه چارههای پیشنهادی از طرف فیفا ارائه شده، در جلساتی که برگزار می شود فدراسیون درصدد است به یک راه چاره قانونمند برسد.

مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال به همراه مسئولان فدراسیون در این جلسه به بررسی شرایط و ایجاد یک راه چاره مناسب در این نشست پرداختند. مقرر شد در جلسه آینده با حضور تمام مسئولان ذیربط به یک جمع بندی نهایی برسند و تصمیمات لازم در این خصوص گرفته شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 481

به "بررسی راهکارهای پیشنهادی فیفا درباره قرارداد بازیکنان در فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی راهکارهای پیشنهادی فیفا درباره قرارداد بازیکنان در فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید