امضاء تفاهم نامه بین همراه اول و فروشگاه های زنجیره ای رفاه برای هوشمندسازی نظام توزیع

به گزارش سفر به مالزی، همراه اول به منظور هوشمندسازی و پیاده سازی نظام توزیع مبتنی بر اینترنت اشیاء با فروشگاه های زنجیره ای رفاه تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

امضاء تفاهم نامه بین همراه اول و فروشگاه های زنجیره ای رفاه برای هوشمندسازی نظام توزیع

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مراسم امضای تفاهم نامه همکاری های سه جانبه بین شرکت ارتباطات مبین نت، مؤسسه خدمات رفاهی کارکنان همراه اول و فروشگاه های زنجیره ای رفاه با موضوع مشاوره، طراحی، توسعه و ایجاد زیرساخت های ارتباطی و فناوری اطلاعات صبح روز شنبه 19 مهرماه با حضور مهدی غیناقی عضو هیات مدیره همراه اول، رضا سبحانی مطلق مدیر مؤسسه خدمات رفاهی کارکنان همراه اول، حسین طهرانی مدیرعامل مبین نت و رسول محمدی مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه برگزار شد.

غیناقی عضو هیات مدیره همراه اول با اشاره به اینکه بعد از تفاهم توسعه اکوسیستم نوآوری شهری و راهکارهای شهر هوشمند با شهرداری، موضوع این تفاهم نامه نیز گامی در جهت تحول دیجیتال است، اظهار کرد: امیدواریم ماحصل این همکاری، منجر به شکل گیری تجربه خوبی در سطح خاورمیانه شود و حتی بتوانیم آن را به عنوان یک کیس در سطح جهان مطرح کنیم.

عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران به اهمیت اینترنت اشیاء در جهان اشاره کرد و گفت: همراه اول همگام با دیگر کشورهای جهان درباره ایجاد زیست بوم مورد نیاز اینترنت اشیاء از طریق سرمایه گذاری و تحقیق و توسعه اقدام کرده است.

فروشگاه های زنجیره ای رفاه به دنبال قرارگیری در لبه تکنولوژی

رسول محمدی مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه نیز با بیان اینکه همراه اول نماد بنگاه اقتصادی چابک و پیشرو است، اظهار کرد: فروشگاه های زنجیره ای رفاه به عنوان یکی از رهبران صنعت خرده فروشی کشور، توانسته در چند سال اخیر گام های خوبی در حوزه توزیع مدرن و سیستماتیک بردارد؛ ولی با توجه به اینکه در این راستا نیازمند کمک دیگر بنگاه ها هستیم، اعتراف می کنیم که راه زیادی در پیش رو داریم.

وی با بیان اینکه امروز چندمین تفاهم نامه است که با همراه اول پیش می بریم، اشاره ای به مباحث روز جهانی توزیع داشت و بیان کرد: با توجه به اینکه یکی از بندهای تفاهم نامه هوشمندسازی و توزیع بر بستر شبکه های IOT است و شرکت بزرگی نظیر والمارت نیز دو سه سال است که در این حوزه گام برداشته، امیدواریم بتوانیم با کمک های همراه اول در لبه تکنولوژی این صنعت قرار گیریم.

براساس این تفاهم نامه، شرکت مبین نت به عنوان متولی خدمات سازمانی در گروه همراه اول، متعهد به تأمین تمامی ارتباطات مبتنی بر تکنولوژی های روز جهان طی دو فاز به فروشگاه های زنجیره ای رفاه شد.

ارائه پهنای باند اینترنت اختصاصی، سرویس های شبکه های VPN/APN، خدمات مرکز داده (رایانش ابری اختصاصی)، پنل پیامکی اختصاصی در فاز نخست و ارائه وای فای مدیریت شده، VoIP سازمانی، پلتفرم تبلیغاتی دیجیتال، هوشمندسازی انبارها و یخچال های نگهداشت و توزیع بر بستر شبکه های IoT و سیم کارت های سازمانی با مکالمه درون شبکه ای رایگان نیز بخشی از خدمات در نظر گرفته شده برای فاز دوم این همکاری است.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 780

به "امضاء تفاهم نامه بین همراه اول و فروشگاه های زنجیره ای رفاه برای هوشمندسازی نظام توزیع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضاء تفاهم نامه بین همراه اول و فروشگاه های زنجیره ای رفاه برای هوشمندسازی نظام توزیع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید