اقتصاد شناختی راه برون رفت از شرایط تحریم است

به گزارش سفر به مالزی، رئیس دانشکده اقتصاد و معارف اسلامی دانشگاه امام صادق(ع) گفت:یکی از راه های برون رفت از شرایط تحریم استفاده از اقتصاد شناختی است که باید با بهره مندی از این علم ذهن را مدیریت کرد.

اقتصاد شناختی راه برون رفت از شرایط تحریم است

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ بروشور از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ بروشور های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

مهدی صادقی شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد و معارف اسلامی دانشگاه امام صادق(ع) در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی سفر به مالزی با اشاره به نقش محوری علوم شناختی در رشد علمی گفت: در حال حاضر کشور ایران دارای ظرفیت های بسیار زیادی در حوزه علم و فناوری است که می توان با استفاده از علوم شناختی در حیطه های مختلف علمی به پیشرفت های قابل توجهی دست یافت.

علوم شناختی رفتارهای مالی را اصلاح می نماید

وی اضافه کرد: علوم شناختی رفتارهای مالی را اصلاح می نماید در واقع این رشته شاخه ای از علم است که می تواند در اقتصاد شناختی تغییر و تحول ایجاد کند.

دانشگاه ها اقتصاد شناختی را دنبال نمایند

صادقی توضیح داد: باید همه مراکز علمی و دانشگاه ها اقتصاد شناختی را دنبال نمایند این موضوع که مردم برای مصونیت بخشیدن به دارایی خود و کاهش ارزش ها باید به چه سمت و سویی حرکت نمایند یک موضوع مدیریت ذهن است که در علوم شناختی مورد توجه است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 212

به "اقتصاد شناختی راه برون رفت از شرایط تحریم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقتصاد شناختی راه برون رفت از شرایط تحریم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید