استقلال معادلات پرسپولیس را به هم زد ، پیشنهاد چشمگیر برای مدافع سرخ ها رسید

به گزارش سفر به مالزی، پرسپولیس در چند پست همچنان در پی جذب بازیکن تازه برای فصل آینده است.

استقلال معادلات پرسپولیس را به هم زد ، پیشنهاد چشمگیر برای مدافع سرخ ها رسید

به گزارش خبرنگاران شرایط فهرست پرسپولیس با پیوستن محمدرضا خالدآبادی به استقلال دچار پیچیدگی هایی شده است. از این جهت که یحیی گل محمدی با خارج کردن نام احمد گوهری از فهرست تیمش و انتقال قرضی او به آلومینیوم یک جای خالی برای نفرات بزرگسال در فهرست سرخپوشان خالی کرد. هرچند با انتقال بازیکنان تازه این فهرست پر شد. یحیی به این شکل برنامه ریزی نموده بود که با جذب محمدرضا خالدآبادی که جزء سهمیه زیر 23 سال است نیازی نخواهد داشت تا از نفرات بزرگسالش کم کند اما انتقال این دروازه بان به استقلال شرایط را برای یحیی پیچیده نموده و او بابت این اتفاق هم از باشگاهش شاکی است.

هنانوف رفتنی می گردد؟

وقتی باشگاه سپاهان به خواسته ژوزه مورایس خواستار جذب وحدت هنانوف شد، باشگاه پرسپولیس به اصفهانی ها پیشنهاد معاوضه این بازیکن به اضافه مبلغی را با شهریار مغانلو داد که باشگاه سپاهان موافقت نکرد. علت مخالفت اصفهانی ها هم این بوده و هست که دوست ندارند با انتقال شهریار به پرسپولیس، طرفداران خود را ناراحت نمایند در غیر این صورت این انتقال تا الان اجرا شده بود. اما مساله دیگر اینکه دو باشگاه گل گهر و ذوب آهن هم خواستار جذب هنانوف هستند و در این میان باشگاه سیرجانی حاضر است پول خوبی بابت خرید این بازیکن پرداخت کند. پرسپولیس با فروش هنانوف در واقع با یک تیر چند نشان زده است. اول اینکه پول خوبی گیرش آمده، یکی از نفرات بزرگسالش را کم نموده و یک سهمیه خارجی اش نیز آزاد شده است. در حال حاضر پرسپولیس از شش سهمیه خارجی (5+1) چهار سهمیه دارد. گولسیانی، هنانوف، محمدحسین کنعانی و شهاب زاهدی در واقع خارجی های پرسپولیس به حساب می آیند که با آمدن مهاجم خارجی تازه این سهمیه به پنج می رسد. اگر یحیی بخواهد یک دروازه بان خارجی هم اضافه کند آن وقت سهمیه خارجی هایش تکمیل خواهد شد. از این رو احتمال اینکه یحیی با فروش هنانوف موافقت کند زیاد است و شاید جانشین او یک دروازه بان بزرگسال چه داخلی و چه خارجی باشد. در خط حمله هم سرمربی پرسپولیس مهاجم تازه تیمش را احتمالا جانشین فرشاد فرجی خواهد نمود.

با این تفاسیر دو بازیکن پرسپولیس ممکن است طی روزهای آینده و قبل از آغاز فصل تازه رقابت های لیگ از فهرست سرخپوشان خارج شده و جای خود را به دو بازیکن خارجی و شاید هم داخلی بدهند. از این جهت داخلی که کوشش های باشگاه پرسپولیس برای جذب شهریار مغانلو همچنان ادامه دارد و اگر انتقال او نهایی گردد این باشگاه گام بلندی در فصل جابجایی برداشته است.

یحیی سهمیه خارجی هایش را تکمیل نمی کند

یحیی گل محمدی قصد ندارد سهمیه خارجی هایش را در همین تابستان پر کند و اگر تصمیم بگیرد هر دو تازه وارد تیمش در خط حمله و دروازه بان خارجی باشند آن وقت شک نکنید که وحدت هنانوف از پرسپولیس جدا خواهد شد. از این جهت که با آمدن دو خارجی به پرسپولیس سهمیه شش خارجی این تیم تکمیل می گردد. با رفتن هنانوف، هم فهرست بزرگسالان خالی خواهد شد و هم یکی از خارجی ها جدا می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 مرداد 1402 بروزرسانی: 2 مرداد 1402 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1778

به "استقلال معادلات پرسپولیس را به هم زد ، پیشنهاد چشمگیر برای مدافع سرخ ها رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال معادلات پرسپولیس را به هم زد ، پیشنهاد چشمگیر برای مدافع سرخ ها رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید