آخرین اخبار از پرونده زهرای گمشده

به گزارش سفر به مالزی، پس از گذشت 4 ماه از ناپدید شدن زهرای 2 ساله تا به امروز اثری از او پیدا نشده است.

آخرین اخبار از پرونده زهرای گمشده

به گزارش خبرنگار ، ساعت 9 شب روز 25 شهریور ماه بود که زهرای 2 ساله به همراه نفیسه خواهرش جلوی درب خانه شان در حال بازی بود. نفیسه پس از ورود به خانه متوجه می شود زهرا کنارش نیست.

به دنبال مفقود شدن زهرا، خانواده وی با پلیس تماس گرفته و درخواست کمک می کنند و ماموران پلیس تلاش برای پیدا کردن ردی از زهرا را در دستور کار خود قرار می دهد.

پدر زهرا می گوید: حدود سه روز از گم شدن زهرا گذشته بود که پلیس به ما گفت سرنخ های خوبی از فرزند گمشده شان در دست دارند و او را پیدا خواهند کرد.

حالا نزدیک به 4 ماه است که از ناپدید شدن زهرا می گذرد و تا به امروز هیچ اثری از او پیدا نشده است، به همین بهانه به سراغ پدر این کودک رفتیم تا در مورد آخرین شرایط پرونده فرزندش با او گفت وگویی داشته باشیم.

حسن حسینی شیرازی پدر زهرای 2 ساله در گفت وگو با خبرنگار ،گفت: روز های اول که زهرا ناپدید شد پلیس و هلال احمر با جدیت وارد عمل شدند و برای یافتن دخترم اقدام کردند.

وی افزود: در روز های اول 6 الی 7 سگ توسط پلیس و سازمان هلال احمر برای پیدا کردن دخترم محل را تفحص کردند، اما زهرا پیدا نشد که نشد.

پدر زهرا ادامه داد: پیگیری های پلیس فقط در همان روز های اول با جدیت انجام شد و پس از وقوع اغتشاشات دیگر تماسی مبنی بر انجام عملیات برای پیدا شدن زهرا دریافت نکردیم.

حسینی شیرازی درباره تصاویر دوربین های مدار بسته و رویت یک مچ دست که دست زهرا را گرفته و از محل دور کرد، گفت: بحث رویت دست در تصاویر دوربین مداربسته را تایید نمی کنم.

وی در پاسخ به اینکه ظن شما بر مفقودی کودکتان است یا ربایش او، افزود: قطعا زهرا توسط فرد یا افرادی ربوده شده است.

این در حالی است که سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در صحبت های خود اعلام کرده بود که در پرونده زهرای 2 ساله بحث ربایش صحت ندارد و این موضوع را رد کرد.

به نظر می رسد پرونده این کودک دیگر آن سرعت قبلی را ندارد و پلیس هم دیگر امیدی به پیدا شدن وی ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 127

به "آخرین اخبار از پرونده زهرای گمشده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین اخبار از پرونده زهرای گمشده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید