همه چیز درباره خط نو متروی دبی

به گزارش سفر به مالزی، راه اندازی خط آبی مترو در دبی به افزایش سرعت حمل و نقل کمک می کند. این خط در طول 30 کیلومتر بوده و باعث اتصال خطوط قرمز و سبز شبکه حمل و نقل عمومی دبی به هم می شود. این اتفاق به عنوان گامی مهم در تکمیل توسعه و پیشرفت دبی به شمار میرود. این شهر بین المللی با افزایش کارایی در سیستم حمل و نقل عمومی خود تا حد قابل توجهی اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد.

همه چیز درباره خط نو متروی دبی

در مورد پروژه خط آبی مترو دبی

پروژه خط آبی مترو دبی یک مرحله مهم در برنامه شهری 2040 شهر دبی محسوب شده و با اتصال هاب های کلیدی مالی و اجتماعی در سراسر دبی، کارایی حمل و نقل عمومی این شهر را بهبود می بخشد.

خط آبی مترو دبی 14 ایستگاه از جمله دو ایستگاه ترانسفر به ایستگاه Center point (سرانجام شرقی خط قرمز) و ایستگاه Creek (سرانجام جنوبی خط سبز) داشته و به میلیون ها نفر از ساکنان و بازدیدکنندگان این منطقه ارایه خدمت می کند.

نقش شرکت عمار در توسعه دبی

پروژه بین المللی شرکت عمار، به عنوان توسعه ای بزرگ در امتداد ساحل امارت، 78.5 میلیون فوت مربع فضای مسکونی را پوشش می دهد.

شرکت عمار پروژه های متعدد فرهنگی، تجاری و مسکونی برای توسعه این منطقه در دست داشته و با اجرای آن استاندارد جدیدی را برای معماری آینده دبی رقم می زند.

کمپانی املاک Emaar، با همکاری اداره راه و حمل و نقل (RTA)، افتتاح خط آبی مترو دبی را با طرحی خیره کننده بر روی برج خلیفه به عنوان نماد پیشرفت دبی، جشن گرفت.

منبع: همگردی
انتشار: 6 دی 1402 بروزرسانی: 6 دی 1402 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1809

به "همه چیز درباره خط نو متروی دبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه چیز درباره خط نو متروی دبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید