هشدار به مالکین خودروی لوکس

به گزارش سفر به مالزی، تهران (پانا) - شرکت دایملر به مالکین حدود 800 هزار خودروی لوکس مرسدس بنز در خصوص یک نقص فنی که می تواند منجر به آتش سوزی گردد هشدار داد، اما می گوید که در حال حاضر هیچ قطعه ای برای تعمیر این نقص ندارد.

هشدار به مالکین خودروی لوکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، شرکت دایملر به مالکین حدود 800 هزار خودروی لوکس مرسدس بنز در خصوص یک نقص فنی که می تواند منجر به آتش سوزی گردد هشدار داد، اما می گوید که در حال حاضر هیچ قطعه ای برای تعمیر این نقص ندارد.

این خبر ابتدا به وسیله روزنامه آلمانی بیلد Bild و سپس رویترز در روز سه شنبه گزارش شد و هر دو به نامه دایملر به مالکان مرسدس بنز اشاره کردند.

در این نامه آمده است که نقص فنی این خودروها در نشت پمپ خنک کننده تشخیص داده شده است که می تواند منجر به گرم شدن قطعات گردد و در نتیجه، خطر آتش سوزی را ایجاد می نماید.

بر اساس این گزارش، دایملر بعداً صحت این نامه را تأیید کرد.

این شرکت بعلاوه بیان کرد که در حال حاضر امکان فراخوان دسته جمعی خودروها وجود ندارد چرا که کمبود قطعات ضروری وجود دارد.

در این نامه آمده است: در عین حال، رانندگی با وسایل نقلیه آسیب دیده باید به شیوه ای محتاطانه صورت گیرد و استفاده از آن باید به حداقل ممکن کاهش یابد.

در بیانیه جداگانه ای شرکت تابعه دایملر بیان کرد که اطلاعیه ای در خصوص فراخوان رسمی خودروهای دارای این مشکل در ماه نوامبر منتشر شده است.

در این بیانیه آمده است که مالکان خودروهایی که تحت تأثیر این فراخوان قرار می گیرد، باید فوراً با نزدیک ترین شریک خدمات مرسدس بنز تماس بگیرد.

دایملر گفت که میخواهد از اواسط تا اواخر ماه ژانویه جایگزین کردن قطعات آسیب دیده را شروع کند، اما هنوز تاریخی تعیین نشده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1473

به "هشدار به مالکین خودروی لوکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار به مالکین خودروی لوکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید