نوروزبیگی: بی همه چیز قطعا اکران آنلاین نمی گردد

به گزارش سفر به مالزی، تهیه کننده فیلم بی همه چیز گفت: بی همه چیز قطعا اکران آنلاین نمی گردد زیرا برای سالن سینما ساخته شده است، با تشکر از تمامی پلتفرمهای اکران آنلاین اما فکر می کنم بی همه چیز با اکران فیزیکی در سالن سینما می تواند چراغ سینمای کشور را روشن نگه دارد.

نوروزبیگی: بی همه چیز قطعا اکران آنلاین نمی گردد

جواد نوروزبیگی پیرامون تهیه کنندگی فیلم بی همه چیز گفت: سال پیش نزدیک دی ماه فیلمنامه از سوی محسن قرایی به من رسید، با وجود تمام مسائل آن موقع و تب و تاب جشنواره سی و هشتم که فیلم عنکبوت را داشتم روی فیلمنامه بی همه چیز متمرکز شدم.

وی به همین دلیل ادامه داد: فیلمنامه تا حدی برایم جذاب بود که همان زمان تمام انرژی و تمرکزم را برای ساخت پروژه گذاشتم و توانستم تا قبل از انتها سال به نتایج خوبی در جمع کردن عوامل و بازیگران داشته باشم. تمام بازیگران اصلی این فیلم بهمن سال گذشته حضورشان در فیلم قطعی شد و خوشحالم که این گروه جلوی دوربین بی همه چیز رفتند.

تهیه کننده فیلم بی همه چیز در همین رابطه ادامه داد: بعد از تکمیل گروه فراوری و بازیگران منتظر ماندیم تا شرایط کرونا کمی بهبود پیدا کند و به همین دلیل تا تابستان سال جاری صبر کردیم و فیلم رسما تیر ماه کلید خورد.

وی درباره کنار هم قرار دریافت تعداد زیاد بازیگران مطرح فیلم بی همه چیز اضافه نمود:

خوشبختانه برای جذب بازیگران این فیلم به هیچ مسئله ای برنخوردم، فیلمنامه این فیلم به حدی جذاب بود که اکثریت بازیگران به راحتی و با رضایت کامل به اثر اضافه شدند. شخصا از حضور بازیگران مطرح این فیلم رضایت کامل دارم و همکاری خودمان در این فیلم را بسیار ویژه و جذاب ارزیابی می کنم.

این تهیه کننده سینما درباره احتمال اکران آنلاین فیلم بی همه چیز اضافه نمود: این فیلم قطعا اکران آنلاین نمی گردد زیرا برای سالن سینما ساخته شده است، با تشکر از تمامی پلتفرمهای اکران آنلاین اما فکر می کنم بی همه چیز با اکران فیزیکی در سالن سینما می تواند چراغ سینمای کشور را روشن نگه دارد.

نوروزبیگی درباره زمان اکران فیلم سینمایی عنکبوت اعلام کرد: خوشبختانه مسائل عنکبوت برای اکران کاملا برطرف شده و این فیلم پروانه نمایش خود را گرفته است، به امید خدا برای اکران این اثر در انتظار بهبود شرایط بیماری کرونا هستیم و به محض اینکه شرایط به ثبات برسد این فیلم را راهی سینماها خواهیم کرد.

منبع: همگردی
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1044

به "نوروزبیگی: بی همه چیز قطعا اکران آنلاین نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروزبیگی: بی همه چیز قطعا اکران آنلاین نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید