نمایشگاه عکس دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می گردد

به گزارش سفر به مالزی، تهران (پانا) - منتخبی از آثار عکاسان دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور در نمایشگاه عکسی همزمان با سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در محل برگزاری این رویداد نمایش داده خواهد شد.

نمایشگاه عکس دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می گردد

به گزارش ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، آژانس عکس انجمن سینمای جوانان ایران در نظر دارد همزمان با ایام برگزاری سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در تاریخ 27 مهر تا 2 آبان 1400 با انتخاب یک عکس از مجموعه عکس های عکاسان هریک از 58 دفتر انجمن سینمای جوانان ایران، نمایشگاه عکسی برگزار کند. بدین ترتیب مدیران دفاتر انجمن با انتخاب حداقل پنج عکس از عکاسان فعال دفاتر تحت پوشش خود و ارسال آن ها به آژانس عکس انجمن، زمینه برگزاری نمایشگاهی از آثار منتخب را فراهم آورده اند.

لازم به ذکر است هیات انتخاب این نمایشگاه، از میان پنج عکس پیشنهادی هر دفتر یک عکس را جهت حضور در نمایشگاه انتخاب خواهد نمود.

سی وهشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران 27 مهر تا 2 آبان 1400 (19 تا 24 اکتبر 2021) برگزار می گردد. این رویداد برای اولین بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آموزشگاه اسکار شناخته و معرفی شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 آبان 1400 بروزرسانی: 1 آبان 1400 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1343

به "نمایشگاه عکس دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه عکس دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید