معرفی تاکسی های غیرفعال در روزهای بارندگی به 1888

به گزارش سفر به مالزی، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده تاکسی غیرفعال در روزهای بارانی، پلاک خودرو را به سامانه 1888 اطلاع دهند.

معرفی تاکسی های غیرفعال در روزهای بارندگی به 1888

علیرضا قنادان در گفت وگو با سفر به مالزی، در خصوص کمبود تاکسی در روزهای بارانی گفت: تشدید ترافیک شهری از مهمترین مسائل تاکسیرانان در زمان بارندگی است و در نهایت سبب می گردد پایانه در ساعاتی از روز، خالی از تاکسی گردد؛ چراکه تاکسیران ها نیز مانند راننده های دیگر، در زمان بارندگی مسیر20 دقیقه ای را یک ساعته طی می نمایند و این ترافیک به روی خدمات دهی آنها تأثیر دارد.

وی با اشاره به تشدید نظارت های میدانی بر تاکسیرانان توضیح داد: ناظران سازمان در روزهای بارانی، علاوه بر نظارت میدانی، با پهنه بندی مناطق اقدام به رصد آنلاین پایانه ها و خطوط تاکسی می نمایند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه خدمات رسانی یکسان تاکسی ها در روزهای بارندگی از مهمترین اهداف طرح های نظارتی و میدانی است، گفت: تیم های نظارتی سازمان تاکسیرانی با شروع فصل پاییز، هر روز از ساعت 6:30 الی 20:30 در حالت آماده باش هستند.

قنادان با بیان اینکه با وجود همه نظارت ها ممکن است باز هم مسائلی ایجاد گردد، اضافه کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه عدم فعالیت از سوی تاکسیران در روزهای بارانی، شماره پلاک خودرو را به سامانه 1888 اعلام نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 6

به "معرفی تاکسی های غیرفعال در روزهای بارندگی به 1888" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی تاکسی های غیرفعال در روزهای بارندگی به 1888"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید