محمدی: کشتی گیران غایب در جام تختی شانسی برای حضور در تیم ملی ندارند

به گزارش سفر به مالزی، غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان تأکید کرد کشتی گیرانی که در جام تختی غایب بودند، شانسی برای کسب دوبنده تیم ملی ندارند.

محمدی: کشتی گیران غایب در جام تختی شانسی برای حضور در تیم ملی ندارند

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

به گزارش خبرنگار ورزشی سفر به مالزی، غلامرضا محمدی در حاشیه برگزاری رقابت های کشتی آزاد جام تختی، درباره غیبت بعضی کشتی گیران در این رقابت ها و اینکه آیا این نفرات شانسی برای رسیدن به دوبنده تیم ملی جهت حضور در المپیک 2020 دارند یا خیر، گفت: بارها این موضوع را پیش از جام تختی اعلام کردیم که تمامی نفرات که خواستار رسیدن به دوبنده تیم ملی هستند، باید در جام تختی کشتی بگیرند. بنابراین نفرات غایب هیچ شانسی برای حضور در تیم ملی نخواهند داشت.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با تأکید بر اینکه شأن و منزلت قهرمانان بزرگ کشتی ایران باید حفظ گردد، گفت: با این وجود مباحث فنی و رعایت قانون برای ما در اولویت است و همان طور که اعلام نموده بودیم نمی توانیم شانس دیگری برای غایبان جام تختی لحاظ کنیم.

وی درباره استقبال ضعیف تیم های خارجی و روسیه که تنها با یک کشتی گیر راهی ایران شده اند، گفت: با توجه به شرایط موجود پیش بینی می کردیم کشورهای خارجی استقبال خوبی برای حضور در این رقابت ها نداشته باشند. هدف اصلی ما حضور کشتی گیران ایرانی در جام تختی به عنوان مرحله اصلی انتخابی تیم ملی بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 173

به "محمدی: کشتی گیران غایب در جام تختی شانسی برای حضور در تیم ملی ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی: کشتی گیران غایب در جام تختی شانسی برای حضور در تیم ملی ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید