فهرست مراکز برتر و بدتر مخابراتی در ارائه اینترنت ثابت اعلام شد

به گزارش سفر به مالزی، به گزارش خبرنگاران به نقل از رگولاتوری، سیدمحمد امامی مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری از رتبه بندی مراکز مخابراتی در حوزه ارائه خدمات اینترنت ثابت و رانژه کردن خطوط در سراسر کشور اطلاع داد.

فهرست مراکز برتر و بدتر مخابراتی در ارائه اینترنت ثابت اعلام شد

وی با اشاره به راه اندازی سامانه xdslplus گفت: در این سامانه عملکرد مراکز مخابراتی براساس شاخص هایی مانند نسبت تعداد درخواست های رسیدگی شده به درخواست های ارجاعی، تعداد رانژه های پیروز و ناپیروز، پاسخ به درخواست ها در زمان تعیین شده و زمان رانژه کردن خطوط، ارزیابی شده و 10 مرکز مخابراتی که بیشترین و کمترین امتیاز را کسب نموده اند، تعیین شده است.

امامی درباره مراکزی که بیشترین امتیاز را کسب نموده اند، گفت: براساس این رتبه بندی، مرکز مخابراتی سلدوز در آذربایجان غربی رتبه اول و مراکز مخابراتی اعرافی در یزد، حائری در یزد، مهریز در یزد، صفاشهر در فارس، لاله در گلستان، ابرکوه در یزد، اسکو در آذربایجان شرقی، سلمانشهر در مازندران و نظرآباد در البرز در رانژه کردن به موقع خطوط، به ترتیب رتبه های دوم تا دهم را کسب نموده اند.

مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری توضیح داد: بر همین اساس مرکز مخابراتی هجرت در تهران پایین ترین رتبه و مراکز مخابراتی قلی پور در گیلان، شهید دیالمه در تهران، شهید میراحمدی در تهران، گنج افروز در مازندران، چالوس در مازندران، شهید اکبری در تهران، کوچصفهان در گیلان، فیض در اصفهان و جماران در تهران به ترتیب کمترین رتبه را کسب نموده اند.

وی تاکید نمود: با راه اندازی سامانه xdslplus مشتریان سرویس های اینترنت ثابت می توانند درخواست خود را به وسیله یک پنجره واحد ارائه نمایند. علاوه بر این، در این سامانه زمان بندی تمام سرویس ها تعیین شده است و سرویس دهندگان ملزم هستند که براساس زمانبندی تعیین شده درخواست های کاربران را پاسخ دهند و درصورت تاخیر یا ایجاد مشکل برای ارائه سرویس، اپراتورهای ارائه دهنده خدمات باید جوابگو باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 632

به "فهرست مراکز برتر و بدتر مخابراتی در ارائه اینترنت ثابت اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فهرست مراکز برتر و بدتر مخابراتی در ارائه اینترنت ثابت اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید