زمان و محل برگزاری روئینگ انتخابی المپیک در آسیا تعیین شد

به گزارش سفر به مالزی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، فدراسیون جهانی روئینگ با پذیرفتن پیشنهاد ژاپن برای برگزاری مسابقات انتخابی المپیک قاره آسیا و اقیانوسیه، تاریخ و محل برگزاری این رقابت ها را اعلام کرد.

زمان و محل برگزاری روئینگ انتخابی المپیک در آسیا تعیین شد

بر این اساس مسابقات انتخابی المپیک قاره آسیا و اقیانوسیه در رشته روئینگ 15 تا 17 اردیبهشت ماه 1400 در سواحل واتر وی توکیو برگزار خواهد شد.

سایت فدراسیون جهانی روئینگ در گزارش خود در این باره آورده است: پیرو مذاکرات اجرا شده با عوامل کلیدی کشور ژاپن، مسئولان روئینگ ژاپن پیشنهاد میزبانی مسابقات انتخابی المپیک آسیا و اقیانوسیه را از تاریخ 5 تا 7 می 2021 در سواحل واتر وی ارائه کردند و فدراسیون جهانی روئینگ در جلسه روز جمعه 29 ژانویه، رسماً پیشنهاد ژاپن را پذیرفت و برنامه ریزی های مربوطه در حال انجام است.

فدراسیون جهانی روئینگ در حال همکاری با کمیته برگزاری این رویداد است تا اطمینان لازم را حاصل کند که این رویداد با استانداردهای فدراسیون جهانی و استانداردهای سلامت ملی و محلی ژاپن مطابقت داشته باشد.

برای دو رویداد پاراروئینگ آسیا و اقیانوسیه که در این رویداد برنامه ریزی شده بود یک تضاد و تداخل با مسابقات نهایی انتخابی پارالمپیک در ایتالیا وجود دارد و لذا رویدادهای انتخابی پاراروئینگ نمی تواند در توکیو برگزار شود.

بر این اساس نفرات برتر پاراروئینگ آسیا و اقیانوسیه در یک مسابقه انتخابی مجزا مشخص خواهند شد که اخبار آن روز دوشنبه 8 فوریه 2021 اعلام می شود.

به گزارش خبرنگاران، به این ترتیب پاروزنان روئینگ کشورمان حدود 3 ماه برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک در توکیو ژاپن مهلت دارند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 991

به "زمان و محل برگزاری روئینگ انتخابی المپیک در آسیا تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان و محل برگزاری روئینگ انتخابی المپیک در آسیا تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید