حمیداوی: مسابقات 3 ماه دیگر ادامه یابد، دو نفر مشکوک به کرونا هستند

به گزارش سفر به مالزی، مالک باشگاه شهر خودرو با اشاره به تفاوت امکانات باشگاه های ایران و بوندس لیگا، گفت که تیم فوتبال این باشگاه یک زمین تمرین هم ندارد.

حمیداوی: مسابقات 3 ماه دیگر ادامه یابد، دو نفر مشکوک به کرونا هستند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فرهاد حمیداوی درباره نامه امضا شده توسط باشگاه شهر خودرو مبنی بر انصراف تیم فوتبال این باشگاه از شرکت در مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: شب گذشته (دوشنبه) در برنامه فوتبال برتر گفتند شما که می گویید فوتبال تعطیل گردد، کارخانه های خود را می بندید؟ من به مجری پیامک دادم که کارخانه ما بسته است، اما این موضوع متأسفانه اعلام نشد. ما شرایط لازم و زیرساخت های بوندس لیگا و سایر لیگ های اروپایی را نداریم و از تمام فوتبالی ها می خواهم از بوندس لیگا مثال نزنند.

وی با مقایسه شرایط بوندس لیگا و لیگ برتر ایران گفت: بازیکنان دورتموند در سه زمین کنار هم تمرین می نمایند، اما شهر خودرو که در رتبه پنجم جدول لیگ برتر است، یک زمین فوتبال هم ندارد. ما به عنوان بخش خصوصی آمده ایم تا چند تیم دولتی کار خود را انجام دهند. ما به مردم و خانواده ها جوابگو هستیم. اگر خدای ناکرده اتفاقی برای یک بازیکن بیفتد، کسی جوابگو خواهد بود؟ ما گفتیم اگر همان سازمان که می گوید مسابقات برگزار گردد، تضمین دهد و جوابگو هم باشد. تیم ها امکانات لازم را ندارند.

مالک باشگاه شهر خودرو با بیان اینکه تیم های ایرانی، امکانات لازم را ندارند، توضیح داد: می گویند حمیداوی برای فرار از پول ندادن از تعطیلی لیگ حرف می زند، آیا اعتراض افاضلی یا سیدحسین حسینی که پول بگیر هستند نیز به همین خاطر است؟ آیا امکان برگزاری مسابقات در خوزستان وجود دارد؟ ما نمی توانیم به خوزستان برویم، شرایط مشهد قرمز است و تمرین تیم گل گهر هم باید تعطیل گردد. ما داریم چه می کنیم؟ 15 تیم نامه ای مبنی بر امکان پذیر نبودن برگزاری ادامه مسابقات نوشتند. من به عنوان اولین نفر می گویم قهرمان رقابت ها را اعلام کنید که اگر این بیفتد، امنیت بچه های مردم به خطر نمی افتد.

حمیداوی درباره تست گرفته شده از اعضای تیم شهر خودرو اعلام کرد: پزشک ما گفت دو نفر از اعضای تیم به کرونا مشکوک هستند که امیدوارم چنین اتفاقی نیفتاده باشد. امروز تست دوباره می گیریم. سؤال من این است آیا امکان پرداخت هفته ای 28 میلیون تومان برای پرداخت هزینه تست کرونا را داریم؟ اگر امروز آزمایش بدهم و کرونا نداشته باشم و فردا کرونا گرفتم، تکلیفم تا هفته بعد چیست؟ در این شرایط تا هفته بعد از شرایط بازیکنان بی اطلاع هستیم.

وی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، بیان نمود: گفته می گردد مشاغل سخت و نیز مترو دوباره باز شدند. ما نمی توانیم حمل ونقل شهری را از مردم سلب کنیم. آیا فوتبال احتیاج جامعه است و اگر قهرمان داشته باشیم یا نداشته باشیم، مشکل مردم را رفع می کنیم؟ با توجه به ترافیک تهران، مترو بهترین وسیله نقلیه برای جابه جایی در شهر است. امروز کادر پزشکی جهان هم نسبت به کرونا هیچ اطلاعاتی ندارد.

مالک باشگاه شهر خودرو در ادامه اضافه کرد: ابتدا می گفتند گرما برای کرونا عالی است که نتیجه آن شد شرایط خوزستان. بعد گفتند این ویروس به بچه ها کاری ندارد که هفته گذشته، بیشترین مرگ ناشی از کرونا در جهان به بچه ها اختصاص داشت. پس فعلاً کسی نسبت به آینده ویروس نظری ندارد. خواهش می کنم اگر قرار است ادامه لیگ نوزدهم یا لیگ بیستم با همین نتایج و رده بندی برگزار گردد، ان شاءالله حداقل سه ماه دیگر و در شهریور برگزار گردد. هیچ تضمینی در این باره وجود ندارد، اما ممکن است شرایط بهتر از شرایط کنونی گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 536

به "حمیداوی: مسابقات 3 ماه دیگر ادامه یابد، دو نفر مشکوک به کرونا هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمیداوی: مسابقات 3 ماه دیگر ادامه یابد، دو نفر مشکوک به کرونا هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید